اعلام برندگان اولین دوره مسابقات آمادگی و نبرد

اولین دوره مسابقات آمادگی و نبرد به مدت 4 روز از تاریخ 14 فروردین تا 17 فروردین در منطقه‌ی زیبای لاشک کجور برگزار شد که در پایان به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا شود.

اعلام برندگان اولین دوره مسابقات آمادگی و نبرد

اسامی نفرات برتر اولین دوره مسابقات آمادگی و نبرد:
1- پوریا محمدی
2- سپهر جهانگیر
3- مهدی رفیعی

در این دوره از رقابت‌ها 8 ورزشکار در 7 مرحله با هم به رقابت پرداختند و در هر مرحله نفرات اول تا سوم جوایز ارزنده‌ای دریافت کردند.

مسابقات آمادگی و نبرد تلفیقی از رشته‌های ورزشی مختلف است که به صورت چندگانه و مرحله‌ای برگزار می‌شود. در هر مرحله نفرات برتر مشخص شده و در پایان رقابت‌ها مجموع امتیازات، آماده‌ترین ورزشکاران را مشخص می‌کند.

این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود ، آیتم‌های این دوره از مسابقات ترکیبی از رشته‌های دو ومیدانی، ژیمناستیک، کوهنوردی، تیراندازی، تیر و کمان، وزنه برداری، کراسفیت و دوی کوهستان بود.

برندهای حامی این دوره ، طلا و جواهر کیا گالری، تجهیزات ورزشی آرنا کراسفیت، نوشیدنی داینامین، گروه ورزش مارکتینگ، اپلیکیشن کرفس و شبکه لنز اسپرت بودند.

باشگاه‌های حامی این دوره؛ راسپینا، تیراندازی و بولینگ باشگاه انقلاب، سهیل استار، پاد، سی نگین، پارسیا بودند.

ورزشکاران شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات از باشگاه‌های راسپینا، پاد، سهیل استار، اکسیژن، سی نگین و تیراژه بوده و از سطح آمادگی جسمانی بالایی برخوردار بودند.

گفتنی است بخش تیراندازی و کمان مسابقات توسط گروه ورزش مارکتینگ، برگزارکننده تورهای ورزشی رفاهی سازمان‌ها، برنامه‌ریزی و اجرا شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مسابقات می‌توانید به سایت رسمی آمادگی و نبرد مراجعه کنید.
Www.ffclub13.ir
و کانال تلگرامی
https://t.me/FFClub13ir
و اینستاگرام
https://www.instagram.com/ffclub13
علاقه‌مندان می‌توانند این ویژه برنامه را به زودی در شبکه لنز اسپرت مشاهده کنند.
http://app.lenz.ir:64004/live

انتشار محتوا:اخبار رسمی