بلعیدن انسان زنده توسط مار آناکوندای ترسناک ! + فیلم

شبکه دیسکاوری یک مستند تکان‌دهنده تحت عنوان «زنده بلعیده شدن» را در ایالات متحده آمریکا پخش کرد. گزارشی از این واقعه نیز پیشتر منتشر شده بود.

  1. ۴ ماه،۴ هفته قبل
  2. ۱
لینک های دانلود: mp4 (۲٫۰ MB) webm (۹۳۶٫۵ KB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) پخش این مستند که لحظه بلعیده شدن یک مرد زنده از سوی یک مار غول پیکر آناکوندا را نشان می داد با انتقادهای فراوانی روبرو شد. «پاول روزالی» طرفدار محیط زیست برای جلب توجه جهان نسبت به نابودی جنگل‌های آمازون تصمیم گرفت بطور زنده از سوی یک مار آناکوندا بلعیده شود.

شبکه دیسکاوری از چند روز قبل با توسل به ده‌ها تیزر و مصاحبه‌های مختلف حق پخش این فیلم را به تماشاگرانش فروخت.  مارهای آناکوندا که به عنوان بزرگترین مارهای جهان شناخته می‌شوند معمولاً شکار خود را قبل از بلعیدن خفه می‌کنند. تاکنون هیچ انسانی جرأت انجام چنین کاری را نداشته است.

تمام تدابیر برای اینکه پل بر اثر خفگی نمیرد اتخاذ شدند. کارشناسان ابتدا برای او لباس ویژه‌ای از فیبر کربن مجهز به دوربین‌ها، یک سیستم تنفسی و یک سیستم ارتباطی برای تماس با بیرون شکم مار را تهیه کردند.

روزالی گفت: ما نمی‌دانستیم اگر من از سوی مار آناکوندا بلعیده شوم این سیستم‌ها کار خواهند کرد. با این حال، تلاش کردیم تا اطمینان یابیم که من خفه نخواهم شد.