«تلویزیون اپل» قابلیت پاسخ به ویدیوهای زنده توییتر را پیدا می کند !

آپدیت جدید اپلیکیشن توییتر امکان پاسخ به ویدیوهای زنده را برای تلویزیون های اپل به ارمغان آورده است.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۶ MB) webm (۱٫۰ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) به نقل از وب سایت «انگجت» اپلیکیشن توییتر که سال گذشته وارد «تلویزیون اپل» شد، لذت تماشای ویدیوهای منتشر شده در شبکه های اجتمایی در صفحه نمایشی بزرگ را برای همگان به ارمغان آورد. ماه مِی (May) گذشته نیز قابلیت تماشای ویدیوهای زنده 360 درجه توییتر به این تلویزیون ها اضافه شد.

آپدیت جدید این اپلیکیشن اکنون این امکان را برای شما فراهم می کند که با اتصال گوشی آیفون یا آی پد خود به تلویزیون اپل بتوانید به ویدیوهای زنده توییتر پاسخ دهید.

پیش از این وارد کردن متن، در تلویزیون اپل از طریق سیری (Siri)، کیبورد بلوتوث و آیفون یا آی پد امکان پذیر بود، اما اکنون این ویژگی به اپلیکیشن توییتر هم اضافه شده است. هنگام تماشای ویدیو پنجره ای در مرکز صفحه ظاهر می شود و شما می توانید با تایپ در این قسمت درباره ویدیو نظر دهید.

وقتی اپلیکیشن توییتر را روی «تلویزیون اپل» خود به روزرسانی و ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کردید، انگشت خود را روی کنترل تلویزیون به سمت چپ بکشید؛ مشاهده خواهید کرد که گزینه اتصال به دستگاه آی او اسی روی صفحه ظاهر می شود. اکنون انگشت خود را برای چند ثانیه روی صفحه نمایش کنترل تلویزیون نگه دارید. البته لازم است اتصال خود را روی آیفون یا آی پد تایید کنید تا اپلیکیشن تلویزیون گزینه «ارسال این «توییت» به دستگاه» را برای شما ظاهر کند.

اکنون می توانید از طریق دستگاه آی او اسی و اپلیکیشن توییتر به ویدیوهایی که تماشا می کنید پاسخ دهید.