امکان خرید کردن نوجوانان 13 تا 17 ساله از آمازون با حساب مالی والدین !

«آمازون» اکنون به نوجوانان 13 تا 17 سال این اجازه را می دهد که با اجازه والدینشان از این سایت خرید کنند.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۷ MB) webm (۲٫۰ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) و به نقل از «دیلی مِیل» از این پس نوجوانان 13 تا 17 سال اجازه دارند با اطلاع والدینشان از سایت «آمازون» خرید کنند. والدین می توانند تا 4 فرزند خود را به حساب کاربریشان اضافه کنند و اطلاعات حساب خود را به آن ها بدهند. همچنین امکان تعیین بودجه خرید و لغو سفارشات نیز به آن ها داده می شود و خرید فرزندانشان نیز با پیغامی به اطلاع آن ها رسانده می شود.

خاطره اولین خرید از فروشگاه بدون حضور والدین برای همه فرزندان شیرین است و «آمازون» این بار می خواهد نسل جدید این لذت را در عصر تکنولوژی تجربه کنند.

این شرکت پیش از این نیز در کاهش درآمد فروشندگان نقش داشته است. «ابِر کرونبی اند فیچ» یکی از شرکت هایی است که درآمدش از سال 2014 تاکنون هر سال کاهش بیشتری پیدا کرده است. برخی دیگر از شرکت های فروش لوازمات نوجوانان نیز ورشکست شده اند.

«آمازون» می گوید: 

«فقط نوجوانان 13 تا 17 سال می توانند از این سایت خرید کنند و به اطلاعات حساب والدینشان دسترسی داشته باشند و به کودکان چنین اجازه ای داده نشده است.»

تمام والدین می توانند بدون پرداخت هزینه و بدون عضویت در سرویس اشتراکی «آمازون پرایم»، اطلاعات فرزندان خود را به حساب کاربریشان اضافه کنند. اما در صورت عضو شدن در این سرویس، فرزاندشان نیز می توانند به تمام امکانات این سرویس دسترسی داشته باشند.

این اولین اقدام «آمازون» برای پیشی گرفتن در صنعت مد نیست و آمازون اوایل این ماه نیز سخت افزاری ارایه داده بود که بدن را به صورت سه بعدی اسکن می کرد.

شرکت سخت افزاری «بادی لبز» سخت افزاری را ابداع کرده است که فرم بدن را ثبت کرده، آن را به شکل سه بعدی حرکت می دهد و به کاربران این امکان را می دهد که به شکل مجازی لباس مورد نظر خود را پرو کنند.

این سخت افزار قیمت بالایی دارد و هزینه پرداختی «آمازون» برای به کارگیری این سخت افزار حدود 50 تا 70 میلیون دلار  برآورد شده است.