Killing Floor 2

نسخه نهایی Killing Floor 2 به زودی به بازار می آید

استودیو تریپ‌وایر اینتراکتیور که به عنوان سازنده بازی زامبی محور اول شخص Killing Floor 2 شناخته می‌شود، سرانجام اعلام کرده است که چه زمانی این بازی از دسترسی زودهنگام خارج می‌شود و ما شاهد عرضه نسخه‌ای کامل از آن خواهیم بود.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
Killing Floor 2

طبق اعلامیه رسمی تریپ‌وایر، بازی Killing Floor 2 در تاریخ ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۸ آبان) در استیم به قیمت ۲۹٫۹۹ دلار فروخته خواهد شد. این بازی یک نسخه دیجیتال لوکس هم دارد که قیمت آن ۳۹٫۹۹ دلار است. با همکاری آیس برگ اینترتیمنت و دیپ سیلور، نسخه فیزیکی Killing Floor 2 نیز به بازار خواهد آمد. با خرید فیزیکی این عنوان به قیمت ۳۹٫۹۹ دلار، شما محتویات نسخه دیجیتال لوکس را هم دریافت خواهید کرد.
وقایع بازی تیراندازی اول شخص Killing Floor 2، یک ماه بعد از Killing Floor در اروپا دنبال می‌شود که خطر موجودات کلون شده جوامع را تحدید می‌کند. این بازی را شما می‌توانید به صورت تک نفره یا co-op با حضور ۶ نفر از دوستان تجربه کنید. سری Killing Floor به خشونت و خونریزی بسیار به همراه زامبی‌های عجیب و مخوف معروف است که این موارد در بازی دوم، حتی از اولین Killing Floor هم بیشتر و بهتر کار شده‌اند.

 
همرسانی نوشتار: