بازی Rise of the Tomb Raider کرک شد

Rise of the Tomb Raider این بار با کرک واقعی

این چند روزه کرک شدن نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌ها، جنجال زیادی داشته است. بعد از راهکار نه چندان پایداری که برای بازی‌های Rise of the Tomb Raider و Just Cause 3 ارائه شد، اینبار ما شاهد یک کرک سالم و درست برای Rise of the Tomb Raider هستیم. جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب موجود است.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
تامب رایدر

وُکسی (Voksi) فردی می‌باشد که طی چند روز گذشته، کرک‌هایی را برای عناوین نامبرده منتشر کرده است؛ کرکی که با استفاده از باگ موجود در استیم، به عنوان یک بای‌پس عمل می‌کند. با این روش استیم گمان می‌کند که کاربر مشغول تجربه نسخه دمو است و مشکلی به وجود نمی‌آید در صورتی که فرد بازی کامل را دارد.
این روش دیگر کارساز نیست و جلوی آن گرفته شده اما اینبار فردی با نام کانسپرسی (CONSPIR4CY) دنووو را به طور کامل کرک کرده است. این کرک طبق توضیحات فرد نامبرده، به سبک کرک‌های قدیمی بوده و دیگر ربطی به بای‌پس ندارد.
نکته جالب توجه، توضیحات وُکسی در رابطه با این کرک جدید است. او می‌گوید با این روش، CONSPIR4CY موفق شده که به تمامی فعال‌ کننده‌های قفل دسترسی پیدا کرده و با ویرایش فایل اجرایی، دیگر شاهد فعال شدن قفل‌ها نخواهیم بود. این روش برای دیگر بازی‌های دنووو از جمله Total War: Warhammer ،Just Cause 3 و Doom هم کارساز است اما به دلیل مختلف بودن ساختار قفل‌ها، کرک شدن هر یک زمان خواهد برد.
CONSPIR4CY فعلا فقط کرک بازی Rise of the Tomb Raider را عرضه کرده است. این عنوان در ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شده بود و ۷ ماه طول کشید که بالاخره کرک مناسبی را دریافت کند.
همرسانی نوشتار: