تخفیفات این هفته سرویس ایکس باکس لایو گلد اعلام شد

طبق روال همیشگی آقای لری هریب (Larry Hryb) بازی هایی که این هفته شامل تخفیف می شوند را اعلام کرد.

  1. ۵ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
تخفیفات این هفته سرویس ایکس‌باکس لایو گلد اعلام شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در اینجا به مهم ترین این بازی ها اشاره خواهیم کرد:

برای دارندگان ایکس باکس وان بازی هایی که تخفیف خورده اند شامل، عنوان وحشتناک Friday the ۱۳th: The Game با قیمت ۱۶ دلار، Halo ۵ با ۱۶ دلار (با Xbox Game Pass می توانید آن را به رایگان دریافت کنید) می شوند. در ادامه، نسخه ۲۰ Year Celebration Ddition عنوان Rise Of The Tomb Raider همراه با بسته الحاقی و پوشش کلاسیک شخصیت لارا (Lara) با قیمت ۱۸ دلار قابل خریداری است.

دو عنوان از بازی های جهان باز شرکت یوبی سافت در این لیست مشاهده می شوند؛ عنوان Ghost Recon: Wildlands با قیمت ۲۴ دلار و What Remains of Edith Finch با ۱۲ دلار قابل تهیه هستند.

از بازی های دیگری که می توان به آن اشاره کرد، عنوان Skyrim’s Special Edition است که علاقه مندان می توانند با ۲۰ دلار آن را خریداری کنند.

برای دارندگان ایکس باکس ۳۶۰، بازی های شرکت الکترونیک آرتز یعنی Battlefield ۳ ،Dead Space ۳ و NBA Jam: On Fire Edition هر کدام با قیمت ۵ دلار در دسترس هستند. دیگر عنوان این شرکت یعنی Mass Effect ۳ تنها با ۳ دلار قابل خریداری است. دارندگان کنسول ایکس باکس وان با قابلیت پشنیبانی از نسل قبل می توانند بازی های اشاره شده برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ را نیز تجربه کنند.

لازم به اشاره این نکته است تعدادی از این تخفیف ها فقط برای کاربران Xbox Live Gold در دسترس خواهد بود. برای دیدن لیست کامل بازی های تخفیف خورده به وبلاگ رسمی Major Nelson سر بزنید.

در خبرهای دیگر نیز مطرح شد، دارندگان Xbox Live Gold می توانند عناوین Assassin’s Creed Syndicate و Dead Space ۲ را به رایگان دانلود کنند.