بازی God Of War بالاترین نمره در بین انحصاری ‎های پلی استیشن ۴ را دارد

جمعه هفته گذشته ممنوعیت انتشار نقدهای بازی God Of War جدیدترین ساخته استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) برداشته شد و این بازی توانست نمره ۹۵ را از منتقدان کسب کند.

  1. ۵ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
بازی God Of War بالاترین نمره در بین انحصاری‌‎های پلی‌استیشن ۴ را دارد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بر همین اساس این بازی توانست بالاترین نمره در بین انحصاری های کنسول پلی استیشن ۴ را کسب کند. این بازی از نمرات بازی های انحصاری دیگر این کنسول یعنی Uncharted ۴: A Thief’s End, Bloodborne, The Last of Us: Remastered, and Persona ۵ پیشی گرفت.

البته این بازی از نظر نمرات در رتبه دوم انحصاری های شرکت سونی قرار می گیرد زیرا بازی Uncharted ۲: Among Thieves با اختلاف یک نمره، یعنی مجموع نمرات ۹۶ در رتبه اول قرار دارد. همچنین این بازی توانست بالاترین نمره یک عنوان انحصاری در نسل هشتم بعد از بازی های انحصاری کنسول نینتندو کسب کند (بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild با مجموع نمرات ۹۷ در رتبه اول و بازی Super Mario Odyssey در رتبه دوم بازی‎ های انحصاری این نسل قرار دارند).

با این حال این بازی بالاترین نمره را در بین بازی های کنسول پلی استیشن بدست نیاورد زیرا بازی GTA V با مجموع نمرات ۹۷ بالاترین نمره را را در بین بازی های کنسول پلی استیشن ۴ دارد. شاید نمرات عنوان God Of War بتواند از ۹۵ به مجموع نمره ۹۶ تغییر پیدا کند و با مجموع نمرات Uncharted ۲: Among Thieves برابری کند ولی دور از ذهن است که این عنوان بتواند به مجموع نمرات ۹۷ برسد.

این بازی سه روز دیگر یعنی ۳۱ فروردین برا کنسول پلی استیشن ۴ به صورت رسمی منتشر می شود و کسانی که این بازی را پیش خرید کرده اند امروز ۱۷ آوریل می توانند این بازی را پیش دانلود کنند.