عنوان State of Decay ۲ ممکن است بر روی استیم عرضه شود

بازی State of Decay ۲ یکی از محبوب ترین عناوینی است که بازیکنان بسیاری منتظر عرضه آن هستند، اخیرا دیده شده که نسخه دمو این بازی در PAX East در حال تلاش برای اتصال به سرورهای استیم بوده.

  1. ۵ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
عنوان State of Decay 2 ممکن است بر روی استیم عرضه شود
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به دنبال انتشار اطلاعات و اخبار جدیدی از عنوان State of Decay ۲، حجم نهایی این بازی مشخص شد و اطلاعاتی جدید از پیش نمایش آن به دست آمد. اخیرا اخباری به بیرون درز پیدا کرده است که خبر از تلاش سازندگان این عنوان برای اتصال به سرورهای استیم می دهد، خبری که برای بسیاری از بازیکنان می تواند خوشحال کننده باشد. اکنون به نظر می رسد سازندگان این بازی به صورت جدی قصد دارند تا آن را بر روی استیم نیز عرضه نمایند.

این اطلاعات توسط یک کاربر به نام Chairmanchuck که عضو انجمن ResetEra می باشد، منتشر شده است. بر طبق اطلاعات منتشر شده توسط این کاربر، به نظر می رسد سازندگان بازی قصد دارند تا این عنوان را به سرورهای استیم متصل کنند. هر چند که این اطلاعات به صورت رسمی رد یا تایید نشده است اما احتمال زیادی وجود دارد که این بازی بر روی استیم منتشر شود.

از آنجایی که نسخه قبلی این عنوان نیز در استیم منتشر شده است، رد کردن صحت این اطلاعات کاری دشوار است و به نظر می رسد باید منتظر تایید رسمی در مورد این موضوع ماند.

عنوانState of Decay ۲ در تاریخ ۲۲ مه (۱ خرداد) برایلتفرم های ویندوز و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟