شاید پیشنهاد رامبد بچه گانه بود

«سانسور» شوخی جناب خان با ثریا قاسمی

«خدافظ ثریا» ؛ این جمله، طرز خداحافظی کردن محمد بحرانی درمقام گویندگی جناب خان با ثریا قاسمی بود که البته در بیان این جمله به درخواست کارگردان برنامه عمل کرده بود.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
ثریا قاسمی و جناب خان

ثریا قاسمی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون دیشب میهمان برنامه خندوانه و رامبد جوان بود.


به گزارش نوداد، در برنامه دیشب خندوانه که ساعت 23 از شبکه نسیم پخش شد، پس از خارج شدن ثریا قاسمی و پسرش از استودیوی برنامه، جناب خان طبق عادت همیشگی خودش در خداحافظی کردن با مهمانان برنامه، این عادت خودش را تکرار کرد اما این بار متفاوت با همیشه. متفاوتی خداحافظی کردن جناب خان در این بود که این بار بسیار مؤدبانه و لفظ قلم با خانم ثریا قاسمی خداحافظی کرد که البته طبیعی هم بود؛ چراکه ایشان پیشکسوت سینما و تلویزیون کشور ما هستند و برخورد با چنین شخصیت مردمی و محبوبی باید هم سرشار از احترام و ادب باشد.

خندوانه

اما در این لحظه بود که رامبد جوان از جناب خان خواست تا مثل همیشه خداحافظی کند. جناب خان اما که تردید در حرف هایش به چشم می خورد نهایتا به حرف کارگردان برنامه گوش کرد و گفت: « خدافظ ثریا » و این سکانس از خندوانه به پایان رسید.

این پیشنهاد رامبد جوان و این حرف از جناب خان در تکرارهای امروز برنامه خندوانه سانسور شده بود تا تماشاچیان تلویزیونی دیگر شاهد چنین رفتارهای ناشیانه ای در برنامه های طنز شبکه نسیم نباشند.
همرسانی نوشتار: