فیلم کمدی آلمانی, نامزد اسکار شد

« ببین چه کسی برگشته » در اسکار 2017 اکران می شود

«ببین کی‌ برگشته» در راه رسیدن به مراسم اسکار رقبای قدرتمندی مانند «تونی اردمان» را باید شکست دهد. «تونی اردمان» نیز یک فیلم کمدی است که به رابطه میان یک پدر و دختر می‌پردازد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
« ببین چه کسی برگشته »

یک فیلم کمدی درباره آدولف هیتلر با عنوان «ببین کی‌ برگشته» در فهرست نامزدهای احتمالی آلمان برای حضور در اسکار سال آینده به چشم می‌خورد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، در این فیلم کمدی هیتلر پا به برلین دنیای مدرن می‌گذارد و در این دوران برنامه تلویزیونی خود را راه‌ می‌اندازد.

این فیلم با اقتباس از رمان تیمور ورمس هنگام اکران در آلمان با استقبال تماشاگران روبه‌رو شد و در نهایت امتیاز آن به نتفلیکس واگذار شد.

یک هئیت داوری مستقل 25 اوت نماینده سینمای آلمان در اسکار را از میان فیلم‌های این فهرست انتخاب می‌کنند. آخرین باری که یک فیلم از سینمای آلمان برنده اسکار شد به سال 2007 بازمی‌گردد. سال 2007 «زندگی دیگران» به کارگردانی فلوریان هنکل فون دونرسمارک اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان را از آن خود کرد.

دو سال پیش از این نیز فیلم «سقوط» با داستانی درباره روزهای پایانی زندگی هیتلر نماینده آلمان در اسکار بود.

«ببین کی‌ برگشته» در راه رسیدن به مراسم اسکار رقبای قدرتمندی مانند «تونی اردمان» را باید پشت سر بگذارد. «تونی اردمان» نیز یک فیلم کمدی است که به رابطه میان یک پدر و دختر می‌پردازد. این فیلم در جشنواره کن به نمایش درآمد و نظر منتقدان سینمایی را به خود جلب کرد.
همرسانی نوشتار: