کارگردان محمد رسول الله(ص)

فعالیت های مجید مجیدی در بالیوود

البته این اثر با رعایت مولفه‌های سینمای مجیدی ساخته می‌شود و قابلیت اکران شدن در ایران را هم دارد و فرهنگ شرقی را به طور کامل در آن می بینید.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
مهران کاشانی

مهران کاشانی(نویسنده فیلمنامه فیلم جدید مجید مجیدی) گفت: سال ۹۳ خبر فیلمسازی مجید مجیدی در هندوستان رسانه‌ای شد و این روزها او برای انجام آخرین صحبت‌ها با شرکت هندی در این کشور حضور دارد و احتمالا در پایان تابستان پیش تولید را آغاز خواهیم کرد و اثر نیز از پایان پاییز کلید می‌خورد. این فیلم به زبان انگلیسی است و همه بازیگران آن هندی هستند. وقتی آن شرکت هندی پیشنهاد تولید فیلم را به مجیدی داد، ایشان از من خواست به اتفاق یکدیگر فیلمنامه اثر را بنویسیم و من هم استقبال کردم.
این فیلمنامه‌نویس همچنین اضافه کرد: آقای مجیدی برای آشنایی کامل با فرهنگ هندی و ساختن فیلمی در این کشور پروسه‌ای طولانی را طی کرد و من می‌توانم این خبر خوب را به شما بدهم که مجیدی با این فیلم به همان سینمای کلاسیک و دارای امضای خود بازمی‌گردد و می‌توان با تماشای اثر او به یاد «باران» و «رنگ خدا» افتاد. این فیلم درباره رابطه یک خواهر و برادر با یکدیگر است؛ یک پسر نوجوان و خواهر جوانش که در جریان اتفاقاتی به یک رشد روحی می‌رسند، چیزی که در علم فیلمنامه‌نویسی به عنوان «بلوغ» شناخته می‌شود. اثر البته با رعایت مولفه‌های سینمای مجیدی ساخته می‌شود و قابلیت اکران شدن در ایران را هم دارد و فرهنگ شرقی در آن موج خواهد زد.
همرسانی نوشتار: