«سوسیس پارتی»

انیمیشنی محبوب برای بزرگسالان

کمتر از دو روز دیگر به اکران رسمی «سوسیس پارتی» باقی مانده, اما تماشای آن به هیچ وجه برای کودکان توصیه نمی‌شود!

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
«سوسیس پارتی»

«سوسیس پارتی» که نام کریگ تیرنان (شرک ۲، هیولاها علیه موجودات فضایی) را به‌عنوان کارگردان یدک می‌کشد، داستان گروهی از مواد غذایی در فروشگاه را روایت می‌کند که آرزو دارند با رفتن به خانه‌ی مشتری‌ها به تعالی برسند. بعد از آن که دسته‌ای از غذاها با هم در سبد خرید قرار می‌گیرند و به خانه می‌روند، تازه با این واقعیت مواجه می‌شوند که قرار است با تبدیل شدن به خوراک دیگران فنا شوند! پس تصمیم می‌گیرند که جان خود را نجات دهند.
«سوسیس پارتی» با این ایده شکل گرفته که اگر رویکرد رایج دیزنی و پیکسار در مورد جانبخشی و انسان‌نمایی پدیده‌هایی چون حیوانات و اسباب‌بازی در مورد غذاها هم تکرار شود چه افتضاحی بالا می‌آید! به دلیل همین فضای جنون‌آمیز و سیاه، هشت سال طول کشیده تا روگن بتواند استودیویی را برای تولید این انیمیشن راضی کند.
در این انیمیشن کامپیوتری عجیب و غریب که برای اولین بار درجه‌ی سنی R گرفته، علاوه بر روگن صدای کمدین‌ها و چهره‌های دیگری چون جیمز فرانکو، جونا هیل، کریستین ویگ، بیل هیدر، مایکل سرا، دنی مک‌براید و… هم به گوش می‌رسد.
کمتر از دو روز دیگر به اکران رسمی «سوسیس پارتی» باقی مانده اما این هجویه آثار پیکساری در نمایش‌های محدود با استقبال اکثر منتقدان مواجه شده و نشریاتی چون هالیوود ریپورتر و ورایتی به آن امتیاز بالایی داده اند. انیمیشن غیرمعمولی که تماشای آن به هیچ وجه برای کودکان توصیه نمی‌شود!
همرسانی نوشتار: