بردلی گوپر از فیلمی به کارگردانی خودش خبر داد

لیدی گاگا خوانندگی و ایفای نقش اول را بر عهده گرفت

هنوز زمان اکران این فیلم معلوم نیست اما این فیلم داستان یک بازیگر تازه کار است که پا به هالیوود گذاشته و در آنجا یک بازیگر مرد مسن هالیوودی به او کمک می کند.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
بردلی کوپر و لیدی گاگا

کوپر 41 ساله سابقه چهار بار نامزد شدن برای جایزه اسکار را در کارنامه کاری خود می‌بیند، در این فیلم نخستین بار در مقام کارگردان قرار می‌گیرد. بازسازی «یک ستاره متولد می‌شود» در عین حال برای لیدی گاگا نیز نخستین تجربه بازی در نقش اول یک فیلم خواهد بود.


بردلی کوپر


لیدی گاگا

کمپانی برادران وارنر هنوز زمان اکران فیلم را مشخص نکرده است. «ستاره‌ای متولد می‌شود» داستان یک بازیگر تازه‌کار است که پا به دنیای هالیوود می‌گذارد و آنجا یک بازیگر مرد پا به سن گذاشته دست او را می‌گیرد.

این داستان نخستین بار سال 1937 با بازی جنت گینور و فردریک مارش به پرده سینما آمد. این فیلم بار دوم با بازی جودی گارلند و جیمز میسون سال 1954 ساخته شد. پس از آن باربارا استرایسند و کریس کریستوفرسن «ستاره‌ای متولد می‌شود» را  سال 1976  بازسازی کردند.

آهنگسازی و اجرای ترانه‌های این فیلم نیز برعهده لیدی گاگا خواننده برندۀ جایزه گرمی است. این خوانندۀ پیش از این با حضور در سریال «داستان ترسناک آمریکایی: هتل» در رسانۀ تلویزیون پا به عرصۀ بازیگری گذاشت. او که در این سریال نقش یک خون‌آشام را بازی می‌کرد، برای نقش‌آفرینی خوب خود در مراسم جوایز گلدن‌گلوب جایزۀ بهترین بازیگر زن در یک سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی را از آن خود کرد.