انتظار سینمادوستان به پایان رسید

فروش «فروشنده» با دوبرابر قیمت

«فروشنده» با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در شصت‌ و نهمین دوره از جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. این فیلم جایزه بهترین فیلمنامه را برای اصغر فرهادی و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای شهاب حسینی به همراه داشت.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
فیلم فروشنده

فیلم فروشنده

تازه‌ ترین اثر اصغر فرهادی، برنده جایزه اسکار از چهارشنبه دهم شهریور در ایران اکران می‌ شود. خبر پیش‌ فروش بلیت‌ های «فروشنده» شنبه ششم شهریور منتشر شد و پس از انتشار خبر پیش‌ فروش بلیت در مدت کوتاهی ظرفیت‌ خیلی از سانس‌ های نمایش فیلم در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تکمیل شد.

این در حالی است که بلیت‌ های فیلم سینمایی «فروشنده» با قیمت 12 هزار تومان به فروش می‌ رسد، یعنی دو هزار تومان بالاتر از قیمت معمول بلیت‌ های سینما در سالن‌‌ های ممتاز شهر تهران.

برای نمونه در لحظه تنظیم این خبر در پردیس سینمایی کوروش در هر سه روز چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه تمام بلیت‌ های سانس‌های ساعت 15 به بعد فروخته شده است و تنها بلیت‌ برای سانس‌های پیش از آن موجود است.

در این میان استقبال تماشاگران برای دیدن فیلم تازه فرهادی در پردیس سینمایی آزادی بسیار چشمگیر است. در حالی که تمامی بلیت‌ های سانس‌ های روز پنجشنبه در این پردیس سینمایی به فروش رسیده‌ اند در روز چهارشنبه تنها چهار سانس چند ظرفیت محدود خالی دارند.

فیام فروشنده

در پردیس سینمایی زندگی نیز دو سانس از پنج سانس روز چهارشنبه تکمیل شده است.

این فیلم در پردیس چارسو نیز اکران می‌شود. در این پردیس نیز ظرفیت سه سانس از پنج سانس موجود تکمیل شده است.

فیلم فروشنده

«فروشنده» با بازی ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در شصت‌ و نهمین دوره از جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. این فیلم جایزه بهترین فیلمنامه را برای اصغر فرهادی و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای شهاب حسینی به ارمغان آورد.