«شهرزاد 2» به روایت رضا کیانیان ! + عکس

رضا کیانیان بازیگر فصل دوم سریال شهرزاد صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از حضورش در سریال شهرزاد به روز کرد و درباره نقشش در این سریال گفت.

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
رضا کیانیان

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به جمع بازیگران فصل دوم سریال شهرزاد اضافه شد و در این سریال به ایفای نقش پرداخت . این بازیگر کشورمان با انتشار متن و نوشته ای درباره نقشش در سریال شهرزاد اینستاگرامش را به روز کرد. فصل دوم سریال شهرزاد از 29 خرداد توزیع میشود.رضا کیانیان

رضا کیانیان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

دوشنبه ٢٩ خرداد می توانید اولین قسمت از فصل دوم سریال شهرزاد را ببینید. من فصل اول شهرزاد را دوست داشتم. و سه بار درباره اش نوشتم. برای فصل دوم نقشی به من پیشنهاد شد، که نتوانستم قبول نکنم. نقشی پر از تناقض. پر از چالش های درونی...از همان نقش هایی که دوست دارم. در ساخت سریال، مانند حسن فتحی، بیشتر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هرچه ساخته، خوب بوده. و در رأس همه شهرزاد بود و حالا فصل دوم شهرزاد. همیشه فصل دوم سخت تر از اولی ست. نوشتن و ساختنش جسارت می خواهد. به ویژه که اولی خوب باشد. چون توقع بیننده بالا رفته است. حالا با همین توقع بالا به دیدن فصل دوم شهرزاد بنشینید. در روز دوشنبه ٢٩ خرداد. که دست بر قضا روز تولد من هم هست.