پس از سه ماه مبارزه با مسائل افسردگی و اضطراب

بازگشت پیروزمندانه سلنا گومز به صحنه

سلنا گومز بهبودی خودش را مدیون دعاهای مردم دانست و جایزه خود را به مردم تقدیم کرد

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
بازگشت پیروزمندانه سلنا گومز به صحنه

سلنا گومز در روز یکشنبه با استفاده از استیج جوایز موسیقی آمریکا به عنوان یک پلت فرم برای ارائه یک پیام مثبت به افراد "دل شکسته" پیروزمندانه به استیج برگشت.

سلنا

گومز در حالی که در حال پذیرش جایزه برگزیده محبوب ترین هنرمند زن - پاپ / راک بود گفت " در سال 2014، این استیج در واقع اولین باری بود که من به صورت موثق و معتبر 100 درصد با همه شما صادق بودم". او در حال ارجاع دادن به اجرای غم انگیز آهنگ "قلب می خواهد آنچه را که میخواهد" بود که اشک خودش، مخاطبان و حتی تیلور سویفت را درآورد.

سلنا گومز

"من فکر می کنم که بسیاری از شما زندگی من را می دانید خواه من دوست داشته باشم یا خیر" او افزود دیگه باید تمومش میکردم، همه چیز داشتم ولی از درون کاملا خورد شده بودم، و تمام مدت جلوی خودمو گرفتم تا نگذارم شما ناراحت و سرخورده شوید یا ضربه بخورید، ولی دیگه زیادی تو خودم ریخته بودم تا اینکه خودم داغون شدم.

سلنا گومز خواننده

سپس، گومز توجه خود را به سمت رسانه های اجتماعی معطوف داشت.

گومز اعلام کرد که من نمی خواهم بدن های شما را در اینستاگرام ببینم. من می خواهم آنچه که در اینجا است را ببینم. من تلاش نمی کنم اعتبار به دست بیاورم، و من دیگر به آن نیاز ندارم. همه چیزی که من می توانم از ته دل من بگویم این است که من خیلی سپاسگزارم که من این فرصت را دارم که قادر هستم آنچه من دوست دارم را هر روز با افرادی که من را دوست دارند به اشتراک بگذارم، و من باید بگویم از شما و همه طرفدارانم تشکر می کنم، چرا که شما بچه ها خیلی وفادار هستید، و من نمی دانم که چه کاری انجام دهم که شایسته شما باشد.

عکس سلنا گومز

این ستاره پاپ 24 ساله سخنرانی خود را با بیان مسائل شخصی اش و تقدیم کردن جایزه خود به طرفداران خودش به پایان رساند. او گفت: این یک چیز شما باید در مورد من بدانید: من به مردم احترام می گذارم و این جایزه را به شما تقدیم می کنم.

عکس های سلنا گومز

این اولین حضور عمومی این خواننده از زمان اعلام استراحتش از زندگی حرفه ای بود. گومز حدود سه ماه پیش بیان کرد که او می خواهد با مسائل افسردگی و اضطراب ناشی از نبرد او با لوپوس مقابله کند.