پس از سال ها مبارزه با بیماری استرس پس از سانحه

پرده برداری لیدی گاگا از بیماری روانی اش + عکس ها

لیدی گاگا برای نخستین بار بیماری استرس پس از سانحه خود را علنی کرد

  1. ۱ سال،۴ ماه قبل
  2. ۰
لیدی گاگا

در بازدید از مرکز علی فورنی، پناهگاه جوانان دگرباش جنسی بی خانمان در محله هارلم نیویورک، لیدی گاگا مشتاق به اشتراک گذاشتن داستان خود گردید.

لیدی گاگا

او در مصاحبه ای با برنامه Today Show که بخشی از کمپین به اشتراک مهربانی شان بود گفت"من امروز به بچه ها گفتم من مبتلا به استرس پس از سانحه هستم،" "من هرگز این موضوع را قبلاً به هیچ کسی نگفته بودم. بنابراین ما در اینجا هستیم اما مهربانی که توسط پزشکان و همچنین خانواده ام و دوستانم به من نشان داده شد واقعاً زندگی من را نجات داد."

بیماری لیدی گاگا

علاوه بر اجرا برای کسانی که در آن مرکز بودند، این ستاره پاپ 30 ساله نیز یک تمرین مدیتیشن کوتاه را نشان داد که او از آن برای رسیدن به آرامش استفاده می کرد.

لیدی گاگا گفت: "مشکل من با مشکل شما فرق دارد". "اما من مبتلا یک بیماری روانی هستم و من با آن هر روز میجنگم پس من به یک منترا نیاز دارم که به من کمک کند تا به آرامش برسم."

لیدی گاگا

همچنین، لیدی گاگا قرار است یک نت برای همه نوجوانانی بنویسد که در مرکز علی فورنی زندگی می کنند به گفته این سازمان، 80 درصد کسانی که در مرکز هستند از خانه های خود به دلیل جنسیت شان اخراج شده اند.

لیدی گاگا خواننده

او بیان داشت که "من هیچ برتری نسبت به هیچ کدام از این بچه ها ندارم. و من بدتر از هیچ کدام از این بچه ها نیستم." "ما برابریم. ما هر دو بر روی یک کره خاکی زندگی می کنیم. و ما در این مکان همه با هم هستیم."