پس از 25 سال خانه نشینی اجباری

جراحی سنگین وزن ترین زن جهان ! + عکس ها

یک زن 36 ساله مصری با 500 کیلو وزن که سنگین ترین زن در جهان است تحت عمل جراحی کاهش وزن قرار گرفت.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
جراحی سنگین

سنگین ترین زن جهان با 500 کیلو وزن تحت عمل جراحی کاهش وزن قرار گرفت

یک زن مصری، با 500 کیلو وزن که سنگین ترین زن در جهان است تحت عمل جراحی کاهش وزن قرار گرفت. ایمان احمد ادب إل آتی به وسیله یک هواپیما ویژه برای جراحی چاقی به بیمارستان سیف بمبئی اعزام شد.

سنگین ترین زن

بنا به گزارشات، این زن 36 ساله که 25 سال بود از خانه اش بیرون نرفته بود با جرثقیل به هواپیما برده شد.

طبق گزارش بی بی سی، خانم ادب إل آتی مبتلا به بیماری داءالفیل بود، داءالفیل نوعی بیماری است که باعث متورم شدن اعضای بدن می شود، در دوران کودکی پس از رسیدن به بیمارستان در ماه ژانویه، او 90 کیلو وزن از دست داد.

سنگین ترین زن جهان

جراح او، دکتر موفضال لاکدوا، معتقد است بیمارش در واقع مبتلا به لیمفدما است، یک نوع بیماری طولانی مدت که موجب ورم در بافت های بدن می شود و معمولاً در دستها و پاها ایجاد می شود.

کادر بیمارستان گفتند: "ما خوشحال هستیم که به شما اطلاع دهیم که تیم پزشکی با موفقیت این عمل جراحی را بر روی ایمان احمد انجام داده است."

سنگین ترین زن دنیا

" در 7 مارس، ایمان به طور موفقیت آمیزی تحت عمل گاسترکتومی آستینی لاپاروسکوپی قرار گرفت. آن یک عمل جراحی بدون عارضه و البته بیهوشی بود.

" اقدام بعدی تیم پزشکی کار کردن بر روی او خواهد بود تا تمام عوارض این عمل را از بین ببرند و وزن او را به حدی برسانند که بتواند در اسرع وقت به کشورش برگردد."

با توجه به رکوردهای جهانی گینس، سنگین ترین زن جهان، روزالی برادفورد از ایالات متحده بود. وزن او در ژانویه سال 1987، به 544 کیلو گرم رسید. او در سال 2006 درگذشت.


همرسانی نوشتار: