شمارش چین و چروک های روی کمر شما را به لاغر شدن تشویق می کند !

به گفته پروفسور «هلن استوکز لامپارد»، بیمارانی که از چاقی رنج می برند باید چین و چروک هایی که در اثر تجمع چربی روی کمرشان ایجاد شده است را بشمارند. زیرا این کار آن ها را تشویق می کند که بیشتر روی سلامتی خود تمرکز کنند.

  1. ۱ سال قبل
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۴ MB) webm (۸۶۸٫۴ KB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) و به نقل از «خبرگزاری ایندیپندنت» پروفسور «هلن استوکز لامپارد»، استاد دانشگاه "Royal College" و یکی از پزشکان بالینی به نام، بیمارانی که از اضافه ورن رنج می برند باید تحت بررسی های دقیق قرار گیرند و مرتب از تعداد چین و چروک های ایجاد شده ناشی از چربی روی کمرشان اطلاع داشته باشند. 

اگر آن ها به طور منظم این کار را انجام دهند، تشویق می شوند که بیشتر به سلامتی خود اهمیت دهند و به فکر راه چاره بیفتند. اخیرا تعدادی عمل جراحی روی بیماران دارای اضافه وزن انجام شده است و وضعیت آن ها پس از عمل در فواصل زمانی مشخص توسط پزشکانشان مورد بررسی قرار می گیرد. 

او می گوید: 

«اگر این بیماران خودشان این کار را انجام دهند، تشویق می شوند که بیشتر به سلامتی خود اهمیت دهند و از خودشان مراقبت کنند. هر جا صحبت از وزن در میان است، قطعا بحث چاقی نیز به میان می آید. اگر آن ها خودشان پیگیر وضعیتشان باشند به نوعی خود آگاهی می رسند و می توانند چاقی خود را کنترل کنند.»

حدود 60 درصد از مردم انگلیس گرفتار اضافه وزن و چاقی هستند که این رقم بدترین آمار در سراسر اروپا است. 

اغلب بیماران دارای اضافه وزن برای شمارش چین و چروک های ایجاد شده ناشی از چربی روی کمرتشان به اندکی فضا و حریم خصوصی نیاز دارند و هیچ کدام دوست ندارند در اتاق انتظار مطب پزشک و جلوی چشم بیماران دیگر این کار را انجام دهند.

«تام فرای» از سازمان "National Obesity Forum" می گوید:

 «این ایده عالی به نظر می رسد. پزشکان بالینی تنها کسانی هستند که می توانند با چاقی مبارزه کنند.»

«اندرو هاردی»، معاون کمیته رسیدگی به سلامت شورای شهر «بیرمنگهام» می گوید: 

«اینکه این مسئولیت را به دوش خود بیماران بیندازیم سبب می شود که آن ها در خصوص «روانشناسی کاهش وزن»  به درک عمیق تری برسند.»