برداشتن زواید پوستی

نحوه برداشتن بدون درد خال ها، زگیل ها، و زواید پوستی

شما می توانید با برداشتن خال ها، زگیل ها، و زواید پوستی در خانه در هزینه کردن مبلغ بالایی از پول صرفه جویی کنید. این روش به طور شگفت انگیزی ساده و حتی بدون درد و راحت است. آنچه که شما لازم دارید عبارتند از گلوله های پنبه ای، نوار ضد آب، و سرکه سیب براگ

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۱
نحوه برداشتن بدون درد خال ها، زگیل ها، و زواید پوستی

نحوه برداشتن بدون درد خال ها، زگیل ها، و زواید پوستی

همه افراد دارای خال هستند و اکثر آنها به زواید پوستی یا زگیل هایی مبتلا خواهند شد که دوست دارند از شر شان خلاص شوند. اکثر شرکت های بیمه روش جراحی را تحت پوشش قرار نمی دهند. لیزر درمانی هزینه زیادی دارد و می تواند باعث عارضه بر جای ماندن زخم برداشت خال شود که به اندازه خود خال بد است. شما می توانید با برداشتن خال ها، زگیل ها، و زواید پوستی در خانه در هزینه کردن مبلغ بالایی از پول صرفه جویی کنید. این روش به طور شگفت انگیزی ساده و حتی بدون درد و راحت است. آنچه که شما لازم دارید عبارتند از گلوله های پنبه ای، نوار ضد آب، و سرکه سیب براگ (مارک براگ نسبت به سایر مارک ها خیلی موثرتر است).

 برای برداشتن خال یا زگیل، یک گلوله پنبه ای را بردارید و آن را در سرکه سیب خیس کنید. سپس پنبه آغشته شده را بر روی خال قرار دهید و نوار را روی پنبه قرار دهید تا به مدت طولانی تری به خال یا زگیل بچسبد. این فرآیند را حداقل سه بار در روز تکرار کنید. گلوله پنبه ای آغشته به سرکه سیب جدید را جایگزین گلوله های پنبه ای قدیمی کنید. کسانی که مایل به برداشتن خال های بیرون زده هستند بایستی نتیجه را پس از دو هفته مشاهده کنند. این روش کارکرد سریعی دارد و باعث کوچک شدن خال می شود و در نهایت خال با پوست هم سطح می شود. همچنین شما می توانید این کار را فقط یک بار در روز به مدت 8 ساعت انجام دهید (انجام این کار در وقت خواب بالاترین اثر را دارد). برخی از افراد ممکن است نتایج را سریع تر از دیگران ببینند. اگر شما می خواهید خال خود را از نظر سرطانی بودن آزمایش کنید، مراجعه به دکتر از اهمیت بالایی برخوردار است.

زواید پوستی کمی متفاوت هستند. زواید پوستی غده های کوچک و بی ضرری هستند که همانند فلپ های بیرون زده پوست از بدن آویزان شده اند. آنها معمولاً بیشتر در افراد چاق و افراد مبتلا به دیابت دیده می شوند. زواید پوستی معمولاً بدون درد هستند، اما بعد از مالش بر روی لباس و سایر قسمت های بدن، می توانند تحریک شوند. سیب سرکه سیب طبیعی تان را بردارید و از این مراحل پیروی کنید تا یک بار برای همیشه از شر زواید پوستی خلاص شوید.

  1. پوست اطراف لکه را با آب ولرم و صابون ملایم تمیز کنید
  2. پوست را به طور کامل خشک کنید. زایده را به آرامی با یک خلال دندان به طوری خراش دهید که باعث خونریزی نشود.
  3. یک تکه کوچک پنبه را در سرکه سیب طبیعی آغشته نمایید و سرکه اضافی را با فشار خارج کنید
  4. پشم پنبه ای آغشته به سرکه سیب طبیعی را بر روی زائده پوستی قرار دهید و آن را با یک باند نگه دارید و به مدت یک شب به آن کاری نداشته باشید
  5. باند و پشم پنبه ای را صبح روز بعد بردارید و آن را به طور کامل با آب شستشو دهید. این کار را به مدت 3 الی4 روز تکرار کنید تا زائده پوستی تیره رنگ، خشک و کنده شود.