ویدئو

کشته شدن مرد سیاهپوست در شارلوت آمریکا صدها نفر را به خیابان کشاند

صدها معترض در خیابان‌های شهر شارلوت در آمریکا در اعتراض به کشته شدن یک مرد سیاهپوست تجمع کردند.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱۸٫۵ MB) webm (۴٫۵ MB)

این افراد به دنبال انتشار ویدیوی کشته شدن این مرد به دست پلیس در خیابان‌ها حضور یافتند.این چهارمین شب تظاهرات در شهر شارلوت است. مقام‌های محلی مقررات منع آمد و رفت پس از نیمه‌شب وضع کرده‌اند اما تجمعات هنوز ادامه دارند.

کشیش مسیحی در حال آرام کردن معترضان

تصاویر مربوط به کشتن این مرد سیاهپوست را خانواده او منتشر کرده‌اند و تظاهرکنندگان خواهان آن شده‌اند که پلیس هم تصاویر خود از این واقعه را عمومی کند.در این ویدیو، لحظه تیراندازی مرگبار به سوی کیت لامونت اسکات دیده نمی‌شود اما صدای فریاد همسرش شنیده می‌شود که می‌گوید شوهرش مسلح نیست و از پلیس می‌خواهد به او شلیک نکنند.پلیس به طور مرتب فریاد می‌زند "اسلحه‌ات را بینداز" و در نهایت چندین گلوله شلیک می‌شود.منابعی از پلیس این شهر به رسانه‌های محلی گفته‌اند سلاحی در محل یافت شده که اثر انگشت آقای اسکات روی آن بوده اما پلیس این شهر رسما هنوز اظهارنظری نکرده است.

این در حالی که خانواده آقای اسکات گفته‌اند که او تنها کتابی را در دست داشت. مادر او گفته است که به احتمال قوی، پسرش در حال خواندن قرآن بود.باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا خواهان آن شده که معترضان از آشوب خودداری کنند. در چندین نوبت معترضان دست به خشونت و خرابکاری زده‌اند.
همرسانی نوشتار: