زایمان تاریخی

مرد بارداری که زایمان کرد!

آقای ماچادو پس از نه ماه بارداری یک پسر به دنیا آورد.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
مرد بارداری که زایمان کرد!

مرد بارداری که زایمان کرد!

دیانا رودریگز (که مرد به دنیا آمد) و فرناندو ماچادو (که زن به دنیا آمد) یک زوج فراجنسیتی هستند که در کشور اکوادور زندگی می کنند. برای بسیاری از افراد این کشور، آنها نماد شکیبایی در منطقه هستند.

زایمان مرد

رودریگز، که مرد به دنیا آمده بود گفت که هرگز فکر نمی کرد که مادر شود زیرا او یک تراجنسی بود. او گفت. "در قانون قبلی اگر شما می خواستید به عنوان یک زن به رسمیت شناخته شوید، شما می بایست اخته شوید"

زایمان

این زوج در ابتدا خبر بارداری خود را در اینترنت اعلام کردند. هیچ یک از آنها تحت عمل جراحی اندام تناسلی قرار نگرفته بودند. رودریگز گفت: "این آرزوی هر دوی ما بود و هیچ عامل بیولوژیکی یا قانونی نمی توانست مانع ما شود، بنابراین ما تصمیم به انجام آن گرفتیم".

حاملگی

او گفت "ما به عنوان زن و مرد زندگی می کنیم". من یک زن transfeminine هستم و فرناندو یک مرد transmasculine است. این روند برای هر یک از ما پیچیده بود. این حق ماست، ما تصمیم گرفتیم یک عضو جدید به خانواده مان اضافه کنیم".

تولد

ماچادو نیز لحظه ای که متوجه شد او باردار است را این گونه توصیف کرد. "من از شدت خوشحالی اشک شوق می ریختم. این زیبا ترین لحظه ای بود که من هرگز احساس نکرده بودم، من کاملاً خوشحال بودم."

تولد کودک