سگی که صاحب بیهوشش را در یک آتش سوزی مرگبار نجات داد

یک سگ وفادار با در خطر انداختن جان خود وفاداریش را به صاحبش نشان داد

  1. ۲ ماه قبل
  2. ۰
سگی که صاحب بیهوشش را در یک آتش سوزی مرگبار نجات داد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اکثر سگ ها مطلقاً هر کاری را برای صاحب شان انجام می دهند، و زمانی که خانه یک زن پنسیلوانیایی در نیمه های شب دچار آتش سوزی شد، سگش فداکارانه هر کار ممکنی را برای نجات جان او انجام داد، و حتی جان خودش را هم به خطر انداخت.

سگ

پس از اینکه خانه زن فیلادلفیایی دچار آتش سوزی شد، سگش بلافاصله شروع به واق واق کردن کرد تا به او هشدار دهد و او را بیدار کند. زمانی که او بیدار نشد، سگش روی این زن رفت تا از او در مقابل شعله های آتش محافظت کند و در آنجا ماند تا زمانی که آتش نشانان موفق شدند به داخل بیایند و آنها را نجات دهند.

آتش گرفتن

تیم امداد اضطراری Red Paw گفت: "امروز صبح از اداره آتش نشانی فیلادلفیا به ما در مورد گرفتار شدن یک سگ در یک آتش سوزی تماس گرفتند." "هنگامی که ما به صحنه رسیدیم به ما گفته شد که واق واق کردن سگ همسایه ها را از آتش سوزی مطلع کرد. همسایه اظهار داشت که واق واق کردن این سگ در آن زمان غیر معمول بود و برای همین بیدار شدیم. هنگامی که همسایگان از پنجره به بیرون نگاه کردند دیدند که خانه دچار آتش سوزی شده است. آنها می گویند که سگ همه را نجات داد! "

سگ قهرمان

آدل باتلر گفت: "سگ تمام مدت بر روی سینه او بود، که در کل مانع سوخته شدن وی شد.:" و اگرچه صاحب این سگ هنوز در شرایط بحرانی به سر می برد، اما اگر سگش نبود او احتمالاً کشته شده بود.

سگ قهرمان برای درمان پزشکی برای استنشاق دود بلافاصله تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر، دوستان مالکش از وی مراقبت می کنند و در انتظار بهبودی وی هستند.

همرسانی نوشتار: