دستگیری مادر خبیث به خاطر تزریق داروی خواب آور به فرزندانش + عکس ها

سه فرزند این خانواده به پلیس گفتند که مادر شان قبل از خواب به آنها داروی خواب آور تزریق می کرد تا به آنها کمک کند راحت بخوابند

  1. ۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
دستگیری مادر خبیث به خاطر تزریق داروی خواب آور به کودکان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در این گزارش شما داستان  وحشتناکی را خواهید خواند که در آن والدین برای خواباندن کودکان شان از داروهای خواب آور استفاده می کردند، این داستان وحشتناک در مورد یک مادر اهل واشنگتن مطرح گردید که در دردسر بزرگی برای تزریق دارو به سه کودکش افتاده است.

کودک آزاری

اشلی هات بیست و چهار ساله و همسرش، لروی مک لور، 25 ساله، از اتهامات خشونت علیه کودکان درجه دوم، در معرض خطر قرار دادن کودکان و دادن مواد تحت کنترل به افراد زیر 18 سال دفاع نکرده اند.

والدین کودک

سه فرزند شان با سنین 2، 4 و 6 سال، به پلیس گفتند که مادر شان قبل از خواب به آنها داروی خواب آور تزریق می کرد تا به آنها کمک کند راحت بخوابند.

اد ترویر، سخنگوی دفتر کلانتر شهرستان پیرس گفت: "برخی از اظهارات (کودکان) در مورد نحوه دریافت داروی خواب آور بسیار نگران کننده بود".

پلیس

پسر 6 ساله شان به پلیس گفت "والدینش به او و خواهرانش داروی خواب آور می دادند. این کودک همچنین به مقامات گفت که پدر و مادرش از یک سرنگ "برای تزریق دارو به او و خواهرانش استفاده می کردند".

آزمایش خون مقدار بسیار کمی از هروئین را در دو تا از سه فرزند نشان داد و محققان کبودی و علامت هایی را بر روی کودکان کشف کردند که از طریق تزریق سوزن ایجاد شده بودند.