آتش‌سوزی عجیب استخر یک هتل در میدان ونک تهران ! + عکس ها

استخر و سونای یک هتل در خیابان خدامی دچار حریق شد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
آتش‌سوزی در سونای هتل

به گزارش سرویس حوادث نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ساعت 17:07 روز گذشته آتش‌سوزی در یک هتل در خیابان ملاصدرا، خیابان خدامی به سامانه 125 اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه‌های 84 و 43، 11 و 49 به همراه گروه امداد و نجات سه، خودروی نردبان و تشک به محل حادثه اعزام شدند.

احمد صفری؛ مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در زمان رسیدن آتش‌نشانان، حجم زیادی دود و شعله‌های آتش از قسمت استخر و سونای یک هتل به بیرون زبانه می‌کشید و و فضای لابی و سالنهای پذیرایی هتل را نیز در برگرفته بود.

وی افزود: استخر در محیطی خارج از هتل قرار داشت که نیروهای آتش‌نشانی پس از قطع جریان برق و گاز محل حادثه و تجهیز خود به دستگاه‌های تنفسی، با استفاده از سه رشته لوله آبرسانی، عملیات مهار شعله‌های سرکش آتش را آغاز کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آتش را تحت کنترل خود درآوردند و ضمن جلوگیری از گسترش آن حریق را مهار و کاملاً خاموش کردند.

مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی، خاطرنشان کرد: همزمان با عملیات مهار آتش‌سوزی، گروه دیگری از آتش‌نشانان برای جست‌وجو و نجات میهمانان و کارکنان هتل در میان دود غلیظ ناشی از آتش‌سوزی، وارد راهروها و فضاهای دیگر هتل و ساختمانهای مجاور شدند و پس از بررسی، پنج نفر را به سلامت از داخل هتل خارج کرده و به محلی امن انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از میهمانان و کارکنان آسیبی نرسید و نیروهای آتش‌نشانی با تلاش همه جانبه، آتش‌سوزی را مهار کردند و با استفاده از پنج دستگاه فن فشار مثبت و سه دستگاه فن فشار منفی اقدام به تخلیه دود کرده و پس از ارائه هشدارهای ایمنی به مأموریت خود خاتمه دادند.

آتش‌سوزی در استخر یک هتل در شمال پایتخت + تصاویر

آتش‌سوزی در استخر یک هتل در شمال پایتخت + تصاویر

آتش‌سوزی در استخر یک هتل در شمال پایتخت + تصاویر

آتش‌سوزی در استخر یک هتل در شمال پایتخت + تصاویر