مارماهی ها بزرگراه را مسدود کردند ! + فیلم

واژگونی کامیون حامل 3 و نیم تن مار ماهی زنده در وسط بزرگراهی شلوغ درایالت «اورگن» امریکا تصادفی زنجیره‌ای را رقم زد و مسیر تردد خودروها را تا ساعت‌ها مسدود کرد.

  1. ۹ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۹ MB) webm (۲٫۳ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) و به نقل از خبرگزاری بی بی سی، این تصادف هولناک هنگامی رخ داد که راننده خودروی حامل آکواریوم‌های مارماهی با دیدن کارگران در بزرگراه، ناگهان تغییر جهت داد که کنترل خودرو از دستش خارج شد.

بر اثر این اتفاق چندین آکواریوم روی خودروهای عبوری افتادند و با برخورد دو خودروی دیگر، تصادفی زنجیره‌ای رخ داد.نیروهای پلیس بلافاصله پس از حادثه در مسیر حضور یافتند و با مسدود کردن جاده، به جمع‌آوری مارماهی‌های سرگردان پرداختند. این حادثه تلفات و مجروح نداشت.

جالب است بدانید غدد مارماهی ها در اثر استرس به تولید ماده هایی لیز و لزج از بدنشان می پردازند که تولید انبوه این مواد باعث سر شدن بزرگراه اورگن شد و دردسرهای فراوانی را برای جمع آوری این مواد به آتش نشانها و پلیس بزرگراه تحمیل کرد.

این دومین بار در طول هفته های اخیر است که واژگونی کامیون های حمل حیوانات زنده باعث مسدود شدن بزرگراه ها می شود، پیش از این نیز چپ کردن یک کامیون حمل مرغ به خاطر خواب آلودگی راننده این خودرو باعث شد 7500 مرغ از سبدهایشان خارج شوند و بزرگراهی در اتریش را مسدود کنند.