فرمانده انتظامی شهرستان فیروز آباد

مرد عنکبوتی سارق خانه های فیروز آباد

سارقی معروف به مرد عنکبوتی که به وسیله قدرت بدنی بالای خود از خانه های مردم فیروز آباد با رفته و به سرقت اموال مردم می پرداخته دستگیر شد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
سارق

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از شناسایی و دستگیری سارق منازل و اماکن خصوصی و کشف 12 فقره سرقت از وی در آن شهرستان خبر داد. 
سرهنگ حسین ارجمند مزیدی گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهر فیروزآباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود:ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در ادامه تحقیقات خود و در بازدید از محلهای وقوع جرم با بررسی تصاویر دوربین مدار بسته، سارق را که از سارقین سابقه دار منطقه و معروف به مرد عنکبوتی بود و با استفاده از روشی خاص و قدرت بدنی از منازل با ارتفاع زیاد بالا رفته و اقدام به سرقت می کرده را شناسایی کردند. فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد ادامه داد:ماموران برای شناسایی محل اختفای وی وارد عمل شدند و با انجام اقدامات اطلاعاتی، سرانجام وی را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند. سرهنگ ارجمند تصریح کرد:پس از بازجویی های فنی اولیه از این سارق، وی به 12 فقره سرقت منزل در شهرستان فیروزآباد اقرار کرد و این متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 
همرسانی نوشتار: