ترفند حیرت انگیز سارق انگلیسی برای ‌سرقت خودرو‌ی لوکس + عکس ها

در یک محاکمه جنجالی که چند ماه دیگر در لندن برگزار می‌شود، یک دزد عرب تبار به اتهام سرقت خودروی یک شیخ سعودی به دستگاه قضایی انگلیس احضار خواهد شد.

  1. ۱ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
سرقت خودروی لوکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

متهم به سرقت محمد حمزه 52 ساله است، تابعیت انگلیسی دارد و برای سرقت خودرو «رولز رویس» شیخ محمد ابراهیم که حدود 120 هزار دلار ارزش دارد به ترفند بی سابقه ای دست زده است.  وی برای این سرقت به ادارۀ راهنمایی و رانندگی مراجعه و با ادعای مالکیت خودرو و پس از ارائۀ شمارۀ پلاک و مبایعه نامۀ جعلی، برای آن سوئیچ جدید درخواست کرده است. کارمندان ادارۀ مزبور هم ادعای او را باور کردند و سوئیچ جایگزین را به او دادند.

سرقت خودروی لوکس

سارق با این ترفند به راحتی توانست خودرو را هنگامی که صاحبش به خارج از انگلیس سفر کرده بود، از پارکینگ بردارد.  صاحب خودرو می گوید پیامکی مبنی بر تغییر مالکیت خودروی خود از سوی ادارۀ راهنمایی دریافت کرد اما به دلیل حضور در خارج از کشور به آن بی اعتنا ماند. او به رانندۀ شخص اش سپرده بود که هر هفته به خودرو سر بزند. 

سرقت خودروی لوکس

حمزه که متهم به سرقت و کلاهبرداری است هنوز جرم خود را انکار می کند و اصرار دارد که صاحب قانونی خودرو است اما اینک مشخص شده که نام او به عنوان صاحب سه خودرو گرانقیمت دیگر که مالکشان افراد دیگری هستند، ثبت شده است.