چهار ماه قبل فتانه منزل‌ من را اجاره کرد اما مدتی که گذشت متوجه شدم ...

مردی که با فتانه دختر تهرانی در منزل اش رابطه داشت در نهایت به دلیل کشته شدن این دختر در منزل اش دستگیر شد. تحقیقات از مردی بدنام که به اتهام قتل دختر تنها در بازداشت به سر می برد, همان‌ گونه در جریان است.نهم آذرماه سال جاری رهگذری که در حال عبور از کنار کانال گاز درروستای چنداب شهرستان گرمسار بود با دیدن پیکر دختری جوان ماموران پلیس را از ماجرا با خبر کرد.

  1. ۱۱ ماه،۱ هفته قبل
رابطه شوم مرد جوان با فتانه دختر تهرانی در خانه مجردی

به گزارش سرویس حوادث جنایی نوداد (سکوی اجتماعی خبر) با حضور ماموران پلیس مشخص شد که دختر جوان در محلی دیگر به کام مرگ رفته و سپس جسدش به این مکان منتقل شده است. ماموران پلیس در بررسی اوراق هویتی که همراه پیکر بود هویت وی راکه دختری 25‌ ساله به اسم فتانه و اهل تهران بود شناسایی کردند.

بعد از انتقال پیکر به دکتری قانونی, پدر وی با حضور در محل هویت دخترش را تأیید کرد. او گفت: 

دخترم از مدت‌ها قبل تصمیم گرفت تا زندگی جداگانه‌ای داشته باشد به خاطر همین منزل‌ای اجاره کرد و به صورت مجردی زندگی میکرد. 

در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان پلیس با بررسی ارتباط‌های فتانه متوجه شدند که آخرین بار او با صاحبخانه‌اش ارتباط داشته است. بررسی سوابق مرد صاحبخانه حکایت از این داشت که او مردی بد اسم است به خاطر همین بعنوان مظنون بازداشت و به شهرستان گرمسار منتقل شد.

او در توضیح ماجرا گفت: 

چهار ماه قبل فتانه منزل‌ام را اجاره کرد. مدتی که گذشت متوجه شدم که او به خاطر جرائم مواد مخدر بازداشت شده و به زندان افتاده است. مدتی که گذشت او از زندان آزاد شد و به منزل‌ام آمد. او گفت که جایی برای زندگی ندارد به خاطر همین خواست که در منزل من بماند که قبول کردم.

متهم گفت: 

روز حادثه رفتم تا به او سر بزنم. وقتی وارد شدم, دیدم که فوت شده است. ترسیدم که مرگ او به گردن من بیفتد به خاطر همین پیکر رابا خودروی نیسانم به گرمسار منتقل کردم تا این که بازداشت شدم.

بعد از ثبت ادعای متهم و از آنجا که حادثه در تهران رخداد افتاده پرونده با اعلام عدمِ صلاحیت به همراه متهم به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد. او روز گذشته مقابل بازپرس مورد پژوهش قرار گرفت اما ادعای اولیه خودرا تکرار کرد. بعد از ختم جلسه متهم با صدور قرار روانه زندان شد. همینطور به دستور بازپرس پژوهش برای دلیل دقیق مرگ فتانه از سمت دکتری قانونی در جریان است.