پسر 21 ساله به خاطر انتقام از پدرش مقتول را زیر گرفت

راننده پژو ۲۰۶ با خودرویش مرد میانسال را زیر گرفت و وی را کشت؛ متهم این پرونده در اظهارات اولیه‌اش زیرگرفتن مقتول را به گردن گرفت و گفت به خاطر اختلافاتی که سالهای قبل پدر وی (پدر متهم) با مقتول داشته، از مقتول کینه به دل گرفته و ...

  1. ۹ ماه،۲ هفته قبل
راننده پژو 206 برای تصفیه‌حساب "مرد میانسال" را زیر گرفت

به گزارش سرویس حوادث نوداد (سکوی اجتماعی خبر) ساعت 19:23 بیست و چهارم آذر سال گذشته وقوع یک تصادف منجر به جرح در مشیریه، خیابان مطلبی به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 169 مشیریه به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل و بررسی اولیه مشخص شد تصادف بین عابرپیاده (مردی حدوداً 60 ساله) و یک خودرو به وقوع پیوسته و راننده خودرو پس از تصادف از محل متواری شده است.

بر اثر این حادثه عابرپیاده غرق در خون در حاشیه خیابان افتاده و هیچگونه علائم حیاتی نداشت و تکنسینهای اورژانس مرگ وی را اعلام کردند.

در بررسی مدارک همراه متوفی، هویت وی شناسایی و مشخص شد وی راننده یک دستگاه خودروی مزدا 3 بوده و خودروی وی با فاصله کمی از محل حادثه پارک شده و ظاهراً علت توقف خرابی خودرو بوده است.

تحقیقات از شاهدان عینی نشان داد که این حادثه صرفاً یک تصادف نبوده و فردی با خودرو متوفی را زیر گرفته و به قتل رسانده است.

یکی از شاهدان عینی ماجرا در اظهاراتش به مأموران گفت: 

در پارک بودم که یک دستگاه پژو 206 صندوق‌دار با پلاکی نامعلوم با سرعت به سمت عابرپیاده (متوفی) آمد، او را زیر گرفت و متواری شد.

پس از این اظهارات جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و بازپرس امور جنایی تهران دستور تحقیقات درباره این پرونده را صادر کرد.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان سراغ همسر و فرزندان مقتول رفتند که آنها نیز در اظهاراتشان اعلام کردند مقتول تهدید به مرگ شده بود و ساعت 18 روز حادثه محل کارش را در خیابان سی‌ متری صالحی ترک کرده و به قصد سرکِشی به یکی از دفاترش به محل حادثه رفته و در آنجا توسط خودروی پژو 206 زیرگرفته شده بود.

برررسی‌ها درباره این پرونده ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان موفق به شناسایی راننده خودروی پژو 206 شده و وی را بازداشت کردند.

متهم این پرونده که 21 سال سن دارد، در اظهارات اولیه‌اش زیرگرفتن مقتول را به گردن گرفت و گفت به خاطر اختلافاتی که سالهای قبل پدر وی (پدر متهم) با مقتول داشته، از مقتول کینه به دل گرفته و این کار را انجام داده است اما در تحقیقات بعدی منکر این اظهارات شد.

متهم با دستور سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بازداشت شده و تحقیقات از وی ادامه دارد.