سرنوشتی شوم در انتظار «لئوناردو دی کاپریو»

اخراج از سازمان ملل متحد به خاطر دزدی میلیارد دلاری !

پیش از این لئوناردو دی کاپریو، در راس یک رسوایی مالی دیگری نیز قرار گرفته بود. این بازیگر هنوز توضیحات لازم در خصوص نحوه صرف پولهای جمع شده از بنیاد خیریه خود را به عموم ارائه نداده است. دادگستری ایالت متحده آمریکا، یک گزارش از همدستی دی کاپریو در سرقت سه میلیارد دلاری از یک بنیاد در مالزی را تهیه و منتشر ساخته است.

  1. ۲ سال،۱ ماه قبل
لئوناردو دی کاپریو

به گزارش نوداد، بنیاد خیریه بازیگر برجسته هالیوود «لئوناردو دی کاپریو» به اختلاس 3 میلیارد دلاری از بنیاد "1MDB" مالزی متهم شده است. در این رابطه مشخص شده است که بنیاد دی کاپریو "Leonardo DiCaprioʼs Foundation" از "1MDB" کمک مالی دریافت کرده و به پولشویی متهم شده است. 

دی کاپریو

فعالان بنیاد "Bruno Manser Fund" سوئیس که به دفاع از جنگل های مناطق گرمسیری مالزی می پردازند، به دیکاپریو اعلام کردند که "پوهای کثیفی" که از بازیگری در فیلم "گرگ وال استریت" و از بنیاد "1MDB" دریافت کرده است را برگرداند. آنها در حال حاضر در نظر دارند یک نشست اجتماعی در لندن برگزار کنند. این دیدار در روز 14 اکتبر در حوالی اکران فیلم مستند قبل از سیل "Before the Flood" برگزار خواهد شد. مستند قبل از سیل، با بازی دیکاپریو به معضلات اساسی محیط زیست کره زمین می پردازد. دیکاپریو متهم شده است که از این مبلغ جهت نیازهای شخصی استفاده کرده است. بر اساس شایعات پخش شده، او با این پول یک خانه مجلل و آثار هنری خریداری کرده است.
همرسانی نوشتار: