عصبانیت شدید علیخانی از مجری سیما در ریو

احسان علیخانی: معنی لبخند مجری را بعد از اعلام خبر مرگم نفهمیدم!

و بالاخره احسان علیخانی در سیما و برنامه ای تلوزیونی در حالیکه از پخش این شایعه بسیار متاسف و عصبانی به نظر میرسید صحبتهایی را مطرح کرد که در لینک ویدئوی زیر می توانید مشاهده کنید:

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
ناراحتی احسان علیخانی

مجری شبکه ورزش خبری باورنکردنی را به اطلاع عموم رساند و ابراز امیدواری کرد که خبر مرگ احسان علیخانی واقعی نباشد.

به گزارش صبحانه، مهدی توتونچی، یکی از گزارشگران اعزامی شبکه ورزش به المپیک ریو، در ارتباطی زنده از شایعه مرگ احسان علیخانی، مجری سرشناس تلویزیون گفت.

تماشاگران امروز برای پیگیری ماجرا با هیراد حاتمی، یکی از دوستان نزدیک احسان علیخانی تماس گرفت. حاتمی که خودش هم مجری تلویزیون است، به تماشاگران گفت: «این خبر اصلا صحت ندارد. من بلافاصله با احسان تماس گرفتم. او کاملا حالش خوب است و هیچ مشکلی ندارد.»

یکی دیگر از نزدیکان علیخانی هم خبر مجری شبکه ورزش را تکذیب کرد: «واقعا من نمی دانم این چه کار زشتی است که اینها می کنند. همین الان با احسان حرف زدم. سر و مر گنده در دفترش نشسته و هیچ مشکلی هم ندارد. از وقتی این خبر را روی آنتن تلویزیون اعلام کرده اند دوستان و آشنایان زیادی با ما تماس گرفته اند و با تعجب ماجرا را پیگیری می کنند.»

شهرام شکیبا خبر درگذشت احسان علیخانی را تکذیب کرد

به گزارش مهر، در حالی که در چند ساعت اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شد که احسان علیخانی مجری تلویزیون به دلیل تصادف درگذشته است پیگیری های مهر حاکی از آن است که این خبر صحت ندارد.
 

شهرام شکیبا از همکاران علیخانی تاکید کرد: خبر تصادف و درگذشت احسان علیخانی شایعه ای بیش نیست. چند دقیقه پیش با او صحبت کرده و جویای حالش شدم.

و بالاخره احسان علیخانی در سیما و برنامه ای تلوزیونی در حالیکه از پخش این شایعه بسیار متاسف و عصبانی به نظر میرسید صحبتهایی را مطرح کرد که در لینک ویدئوی زیر می توانید مشاهده کنید: 

 

لینک ویدئوی صحبت های علیخانی در خصوص شایعه مرگش توسط مجری سیما از ریو: http://video.varzesh3.com/video/120971