رابطه عاشقانه جنیفر دختر 21 ساله بیل گیتس با یک پسر مسلمان ! + عکس

جنیفر گیتس دختر 21 ساله بیل گیتس, مدتی است  که با یک پسر مصری آشنا شده و روابط عاشقانه ای دارند!

  1. ۱۰ ماه،۳ هفته قبل
رابطه عاشقانه دختر بیل گیتس, جنیفر با یک پسر مسلمان

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) «جنیفر گیتس» دختر و فرزند ارشد «بیل گیتس» مدیر عامل شرکت «مایکروسافت» و ثروتمند ترین فرد جهان، با دوست پسر مصری خود به نام «نایل ناصر» جهانگردی می کند. جنیفر 21 ساله که در دانشگاه استنفورد آمریکا در حال تحصیل در رشته بیولوژی است در این دانشگاه با دوست مصری خود آشنا شده است. 

او اخیرا در تعطیلات سال نو میلادی به مدت 3 روز به کویت رفته بود و در صفحه اینستاگرام خود عکس های تعطیلات خود با دوست مصری اش را منتشر کرده است.

جنیفر گیتس و دوست پسرش

نایل ناصر 26 ساله یک شهروند آمریکایی مصری تبار و مسلمان است. او یک اسب سوار بسیار حرفه ای است که در رنکنیگ جهانی جایگاه خوبی دارد. این جوان مصری نخستین دوست پسر دختر بیل گیتس است و رابطه آنها به قدری جدی شده که گفته می شود به احتمال زیاد به ازدواج خواهد انجامید.

گفتنی است بیل گیتس و همسرش ملیندا همه اموال خود را بعد از مرگشان به بنیاد خیریه «بیل و ملیندا گیتس» بخشیده اند و از دهها میلیارد دلار ثروت آنها تنها 1 میلیون دلار به هر کدام از 3 فرزندشان خواهد رسید. بیل و ملیندا گیتس علاوه بر جنیفر، یک پسر 18 ساله به نام «روری» و یک دختر 15 ساله نیز دارند.


همرسانی نوشتار: