نابودی زمین در سال 2017 با برخورد یک ستاره سیاه به قطب جنوب ! + عکس ها

تعدادی از نظریه‌پردازان حامی تئوری توطئه معتقدند یک سیاره مرموز در حال حرکت به سمت زمین است تا حیات انسانها را به کلی نابود کند.

  1. ۱ سال،۵ ماه قبل
  2. ۰
نیبورو سیاره ایکس

«دیوید مئاد»، نویسنده آمریکایی مدعی شده است یک ستاره سیاه رنگ به نام «سیاره ایکس» یا «نیبورو» در اکتبر سال 2017 (مهر 96) به زمین برخورد می کند و به دنبال آن حیات انسانها بر روی زمین به کلی نابود می شود. 

وی همچنین اعلام کرد: نخبگان در حال ساخت پناهگاه های زیرزمینی امن هستند تا از انقراض زمین جان سالم به در ببرند. این سیاره مطمئنا با «دایرة البروج» منظومه شمسی ما هماهنگی ندارد؛ اما از یک زاویه مشخص به سمت قطب جنوب زمین در حرکت است. به همین دلیل است که مشاهده آن بسیار دشوار است و فقط با یک دوربین فوق پیشرفته از جنوب آمریکا می توان حرکت آن را مشاهده کرد.

نیبورو

دایرة البروج مسیر حرکت ظاهری سالانه خورشید نسبت به زمین است. دایرة البروج یک دایره فرضی در آسمان است که مسیر حرکت زمین به دور خورشید را نشان می‌دهد.


به گفته این نویسنده، سیاره ایکس به جنوب زمین برخورد و از آنجا به سمت شمال حرکت می کند. وی جزئیات بیشتر انقراض زمین را در کتاب خود با عنوان «سیاره ایکس در سال 2017 وارد می شود» نوشته است. دانشمندان تاکنون نظریه این نویسنده را تأیید نکرده اند.