آخرین جزییات از تعداد کشته و مجروحان تونل برفی ازنا ! + فیلم و عکس ها

مسئول روابط عمومی اورژانس لرستان گفت: در حادثه ریزش تونل برفی شهرستان ازنا یک نفر کشته و یک نفر زخمی شده است.

  1. ۱۱ ماه،۳ هفته قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۴٫۱ MB) webm (۲٫۹ MB)

محمدرضا فتحی پور با اشاره به اینکه در حادثه ریزش تونل برفی شهرستان ازنا یک نفر کشته و یک نفر زخمی شده است، اظهار داشت: جنازه فرد کشته شده از طریق بالگرد برای تایید مرگ به بیمارستان امام علی (ع) ازنا منتقل شده است.

به گزارش نوداد، وی با بیان اینکه ریزش تونل برفی منطقه زیادی را در بر گرفته است، تصریح کرد: در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد مصدومان و یا کشته شدگان حادثه مشخص نیست.

مصدومان تونل ازنا

صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان با اشاره به اینکه این حادثه به دلیل گرمای زیاد هوا به وقوع پیوسته است گفت: نیروهای جمعیت هلال‌احمر در حال پاک‌سازی منطقه هستند و عملیات جست‌وجو ادامه دارد.

به گزارش نوداد، رضایی در رابطه با آخرین وضعیت امدادرسانی به حادثه دیدگان تونل برفی شهرستان ازنا اظهار داشت: تونل برفی شهرستان ازنا عصر امروز ساعت 16:36 دقیقه ریزش کرد.

مصدومان تونل برفی ازنا

وی با اشاره به اینکه این حادثه به دلیل گرمای زیاد هوا به وقوع پیوسته است افزود: در پی ریزش این تونل بلافاصله 18 نیروی امدادی جمعیت هلال‌احمر لرستان به منطقه اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عنوان کرد: بر اثر ریزش تونل برفی ازنا یک جوان 18 ساله به نام آرمان لک که اهل یکی از روستاهای شهرستان ازنا بود جان خود را از دست داد.

وی ضمن تقدیر از استاندار لرستان جهت پیگیری این حادثه بیان کرد: در حال حاضر نیروهای جمعیت هلال‌احمر در حال پاک‌سازی منطقه هستند و عملیات جستجو ادامه دارد.

تونل برفی ازنا در منطقه کمندان ازنا واقع شده و طول این آن ۸۰۰ متر و ارتفاع آن ۳ متر است.
همرسانی نوشتار: