مسئله کوچکی که تبدیل به دردسری بزرگ شد!

مدیر تیم ملی دوچرخه سواری با دختران اندونزیایی

پس از سفر تیم ملی دوچرخه سواری، عکس مدیر تیم های ملی به همراه دو دختر اندونزیایی دردسر ساز شد که وی به این خاطر از خاطیان شکایت کرد.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
مدیر تیم ملی دوچرخه سواری

مدیر تیم ملی دوچرخه سواری با دختران اندونزیایی

چند روز گذشته در شبکه های اجتماعی گروهی از دوچرخه سواران عکس مدیر تیم های ملی را به همراه دو دختر اندونزیایی پخش می کنند. ابتدا این تصاویر را برای همسر وی می فرستند و عکس را مربوط به حضور وی در مسابقات المپیک جلوه می دهند؛ سپس در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام تصاویر پخش می شود اما هنوز مشخص نشده صفحه شخصی مربوط به چه شخصی است.

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری به خاطر این مسئله از چهار دوچرخه سوار که زیر مجموعه هایی هم برای خود تشکیل داده اند به خاطر حتک حرمت و عکس هایی که با فتوشاپ درست شده و تهمت های بسته شده شکایت کرد. در این خصوص با مصطفی چایچی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری مصاحبه ای انجام شده که وی اظهار کرد: چهار دوچرخه سوار در شبکه های اجتماعی مسانداتی را فرستاده بودند که باید پیگیری قانونی می شد و تهمت هایی از جمله دزدی و اخاذی زده اند که از آنها شکایت کردم تا پاسخگوی این تهمت ها باشند.

وی افزود: این عکس ها متعلق به ۵ سال گذشته است که در مسابقات کشور اندونزی انداخته بودیم و همسرم هم با این دو خانم عکس شخصی انداخته بودند زیرا آنها مترجمان تور و مسابقات بودند و مسابقاتی هم که در آن شرکت داشتیم ربطی به فدراسیون نداشت.

چایچی در ادامه بیان کرد: این مترجمان والنتین هستند و به منظور رفت و آمد تیم ها در همه جای دنیا رسم است که کنار تیم باشند و همه در جریان هستند. به هر صورت این عکس ها با فتوشاب درست شده و از طریق شبکه های اجتماعی پخش شده است.

مدیر تیم های ملی در خصوص تاریخ اولین روز دادگاهی توضیح داد: هنوز اولین روز دادگاهی مشخص نیست.

وی تأکید کرد: این رکابزنان اگر مشکلی داشتند می توانستند شخصا مطرح کنند اما تهمت های دیگری که زدند شامل گول زدن وزارت ورزش و سوء استفاده بنده از موقعیت شغلی ام است که باید جوابگو باشند.

چایچی در خصوص اینکه برخی رکابزنان به پسرش اعتراض دارند، در ادامه ابراز کرد: علتش این است که هر دوچرخه سواری که به اوج قهرمانی می رسد روزی باید با این رشته خداحافظی کند و تمام فدراسیون های دوچرخه سواری سیاستی که دارند بر این مبنا است که برای قهرمانان خود پشتوانه سازی می کنند. ما هم در کشورمان این وظیفه را داریم و وقتی این کار را انجام می دهیم برخی از رکابزنان از منافع شخصی خود باز می مانند و شروع به اعتراض و دشمنی می کنند. در صورتی که وقتی یک رکابزن بهتر می آید ما باید از وی دفاع کنیم ولی برای آنها خوشایند نیست؛ به همین خاطر سوءاستفاده می کنند اما باید بدانند که دیگر نمی توان با زور از فدراسیون دوچرخه سواری استفاده کرد و این برنامه ها دیگر رواج ندارد.     
همرسانی نوشتار: