انسانیت از دست رفته

مادر بی رحمی که نوزاد خودش را کتک میزند!

پدر نوزاد که به ضرب و شتم فرزندش توسط همسر خود مشکوک شده بود به طور پنهانی دوربین مداربسته ای را در گوشه اتاق نصب کرد تا جنایت این مادر بی رحم را ثابت کند.

  1. ۱ سال،۱۰ ماه قبل
  2. ۰
کتک زدن

تصاویر منتشر شده از یک زن بی رحم در حال تنبیه بدنی فرزند چند ماهه اش خشم کاربران فضای مجازی را به همراه داشت . لحظاتی تلخ و هولناک که ضرب و شتم نوزاد پسر چند ماهه به دست مادرش را نشان می دهد.

پدری اهل یکی از روستاهای هندوستان که نگران جان فرزندش بود بعد از مشکوک شدن به همسرش دوربینی را در گوشه خانه نصب کرد تا از ماجرای تنبیه بدنی شدید پسربچه اش توسط همسر خود مطمئن شود.در ویدئو و تصاویر دیده می شود که زن بی رحم با کوک چند ماهه روی تخت نشسته است که ناگهان او را با قدرت پرتاب کرده و شروع به ضربه زدن به کمر و پشت کودک بی دفاع می کند.ادامه جنایت مادر تصاویر تلخ تری می سازد . زن بی رحم و خشن کودک را که بی حال روی تخت افتاده است از قسمت گردن گرفته و بلند کرده و شروع به تکان های شدید و چنگ زدن او می کند.

کتک زدن نوزاد

همسر این زن در مصاحبه با mail online می گوید:چند روزی بود که با دیدن بی حالی فرزندم به رفتارهای غیرطبیعی همسرم مشکوک شده بودم تا اینکه تصمیم گرفتم واقعیت ماجرا را بدانم. می دانستم که رابطه ای بین بی حالی پسرم و بدخلاقی های همسرم وجود دارد اما مدرکی برای اثبات خشونت او نداشتم ولی این فیلم همه چیز را روشن کرد.

همرسانی نوشتار: