هیولای اپل به بازار می آید

رونمایی از آیفون 7 و آشنایی با 5 ویژگی جدید آن

شرکت اپل آیفون 7 را به زودی به بازار عرضه خواهد کرد

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
رونمایی از آیفون 7

رونمایی از آیفون 7

شرکت اپل از آیفون 7 جدید رونمایی کرد و قصد دارد این گوشی را در روز 16 سپتامبر به بازار عرضه کند (شما می توانید این گوشی را در چند روز آینده پیش خرید کنید). در این مقاله پنج ویژگی این گوشی بیان می گردد که آن را از نسل های قبلی متمایز ساخته است.

1. این گوشی دیگر جک هدفون نخواهد داشت. شرکت اپل رسماً این جک آنالوگ را در آیفون 7 حذف کرده است. در عوض، هدفون از طریق پورت برق (محلی که شما با شارژر گوشی تان را شارژ می کنید) به گوشی وصل خواهد شد. همچنین اپل آداپتور مخصوصی را تولید کرده است که با آن شما می توانید از طریق هدفون های قدیمی تان به گوشی جدید وصل شوید.

2. شما همچنین می توانید هدفون بی سیم جدید فانتزی را بخرید. این هدفون ها در حال حاضر ایرپاد نامیده می شوند، اما این هدفون های بی سیم بدون نیاز به شارژ شدن می توانند تا پنج ساعت پخش مداوم داشته باشند. هنوز حرفی در مورد اینکه آیا آنها همراه گوشی جدید هستند یا شما باید آنها به طور جداگانه بخرید به میان نیامده است، اما ما حدس می زنیم که شما باید آنها را به طور جداگانه بخرید.

3. در حال حاضر یک دوربین دوم وجود دارد. راه اندازی دو لنز جدید به این معنی است که شما دیگر لازم نیست زوم کنید. در عوض، شما یک لنز با زاویه پهن و یک لنز تله فوتو خواهید داشت، که می تواند تصاویری تا x10 بدون پیکسلی شدن ارائه دهد.

4. صدای استریو از طریق بلندگوهای اکسترنال در بالا و پایین گوشی تان پخش می شود.

5. این گوشی مقاومت بیشتری در مقابل آب دارد