شکایت یک پورن استار از ترامپ+ عکس

یازدهمین زن نیز ترامپ را به «بدرفتاری جنسی» متهم کرد!

یک زن دیگر که پورن استار است، علیه دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان ادعا کرد که از سوی او مورد «بدرفتاری جنسی» قرار گرفته است. به این ترتیب تعداد کسانی که علیه نامزد جمهوریخواهان ادعایی برای بدرفتاری یا سوءاستفاده جنسی دارند به یازده نفر رسیده است.

  1. ۱ سال،۷ ماه قبل
  2. ۰
شکایت یک پورن استار از ترامپ

روز شنبه جسیکا درک (Drake) به همراه گلوریا آلرِد که وکالت چند زن دیگر که ترامپ را متهم کرده اند، بر عهده دارد، در یک نشست خبری مدعی شد، نامزد انتخابات آمریکا در سال ۲۰۰۶ با او بدرفتاری جنسی کرده است.

«جسیکا درک» درباره جزئیات این رویداد گفت، دونالد ترامپ بدون اجازه و رضایت او را بوسیده است و در حاشیه یک تورنمنت گلف در فلوریدا همچنین به او پیشنهاد داد که به ازای ده هزار دلار، به اقامتگاه او برود.

جسیکا درک برای ادعای خود، عکسی هم از ترامپ و خود به رسانه ها نشان داده است.

شکایت یک پورن استار از ترامپ

ادعای تجاوز در آمریکا باید در دادگاه ثابت شود و اثبات آن بعد از سالها کار سختی است و نیاز به ادله کافی دارد. در مقابل، دونالد ترامپ همه این ادعا ها را رد کرده است.

موج جدید ادعاها علیه ترامپ بعد از آن شکل گرفت که فیلمی از اظهارات رکیک آقای ترامپ در سال ۲۰۰۵ منتشر شد که او گفت چون پولدار است هرکاری بخواهد می توانند با زنان بکند.

این اظهارات موجی از اعتراض را از سوی نزدیکان ترامپ در پی داشت و حتی در مناظره انتخاباتی بخشی از بحث ها به این اظهارات ترامپ اختصاص داشت.