زندگی 34 ساله پیرمرد ژاپنی با حیوانی خطرناک ! + فیلم و عکس ها

کارشناسان برای این حیوان خانگی که 65 کیلوگرم وزن دارد و طول آن به 1.20m می‌رسد، عمر بین 50 تا 70 سال را تخمین زده‌اند. مرد ژاپنی 34 سال پیش وقتی کودک بود، سوسماری را خرید و تاکنون که نزدیک به 50 سال دارد از آن مراقبت می‌کند.

  1. ۱ سال،۶ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۷٫۴ MB) webm (۲٫۹ MB)

این مرد ژاپنی که نبوبیتمسو نام دارد، سالهاست با سوسماری که خریده رفیق است، به همراه آن پیاده‌روی می‌رود، خرید می‌کند، پارک می‌رود، حیوانش را در رختخواب می‌خواباند و حتی دندان‌های آن را مسواک می‌کند.

زندگی با کروکودیل

حیوان خانگی نبوبیتمسو 65 کیلوگرم وزن دارد و طول آن حدود 1.20m است. دولت اجازه نگهداری از این حیوان را به این شهروند ژاپنی داده و او به همراه همسرش بدون ایجاد هیچ مشکل و دغدغه‌ای تمام شب و روز خود را در کنار آن سپری می‌کنند. کارشناسان عمر این سوسمار را بین 50 تا 70 تخمین زده‌اند و حداقل 14 سال دیگر را برای زنده بودن آن انتظار دارند. 

زندگی با کروکودیل

نبوبیتمسو که بواسطه نگهداری از این حیوان مشهور شده به رسانه‌ها گفت:‌ انتظار نداشتم حیوانی که در کودکی خریدم عمر طولانی کند و همراه زندگیم شود. این سوسمار رفیق و دوست من است و هیچ آزاری برای من نداشته؛ آن را در وان مقابل خانه‌ام حمام می‌کنم و دندان‌هایش را مانند دندان‌های خودم به دقت مسواک می‌کنم.

زندگی با کروکودیل