زندگی 34 ساله پیرمرد ژاپنی با حیوانی خطرناک ! + فیلم و عکس ها

کارشناسان برای این حیوان خانگی که 65 کیلوگرم وزن دارد و طول آن به 1.20m می‌رسد، عمر بین 50 تا 70 سال را تخمین زده‌اند. مرد ژاپنی 34 سال پیش وقتی کودک بود، سوسماری را خرید و تاکنون که نزدیک به 50 سال دارد از آن مراقبت می‌کند.

  1. ۱ سال،۱ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۷٫۴ MB) webm (۲٫۹ MB)
نوداد -

این مرد ژاپنی که نبوبیتمسو نام دارد، سالهاست با سوسماری که خریده رفیق است، به همراه آن پیاده‌روی می‌رود، خرید می‌کند، پارک می‌رود، حیوانش را در رختخواب می‌خواباند و حتی دندان‌های آن را مسواک می‌کند.

زندگی با کروکودیل

حیوان خانگی نبوبیتمسو 65 کیلوگرم وزن دارد و طول آن حدود 1.20m است. دولت اجازه نگهداری از این حیوان را به این شهروند ژاپنی داده و او به همراه همسرش بدون ایجاد هیچ مشکل و دغدغه‌ای تمام شب و روز خود را در کنار آن سپری می‌کنند. کارشناسان عمر این سوسمار را بین 50 تا 70 تخمین زده‌اند و حداقل 14 سال دیگر را برای زنده بودن آن انتظار دارند. 

زندگی با کروکودیل

نبوبیتمسو که بواسطه نگهداری از این حیوان مشهور شده به رسانه‌ها گفت:‌ انتظار نداشتم حیوانی که در کودکی خریدم عمر طولانی کند و همراه زندگیم شود. این سوسمار رفیق و دوست من است و هیچ آزاری برای من نداشته؛ آن را در وان مقابل خانه‌ام حمام می‌کنم و دندان‌هایش را مانند دندان‌های خودم به دقت مسواک می‌کنم.

زندگی با کروکودیل