رسوایی جنسی خانم معلم متاهل با دانش آموز 18 ساله ! + فیلم

«لورا راموس»، معلم 31 ساله دبیرستان مرکزی بریجپورت به اتهام برقراری رابطه جنسی با یکی از دانش آموزان خود دستگیر شد.

  1. ۱۱ ماه قبل
  2. ۰
لینک های دانلود: mp4 (۱٫۴ MB) webm (۱٫۰ MB)

به گزارش نوداد و به نقل از سی ان ان، یک معلم دبیرستانی متاهل در کانکتیکات که به داشتن رابطه جنسی با یک دانش آموز 18 ساله متهم شده است به یک دانش آموز دیگر گفت که طبق مدارک دادگاه هیچ اقدامی در خانه انجام نداده است.

لورا راموس، معلم 31 ساله دبیرستان مرکزی بریجپورت، مسائل خانوادگی خود را در یک ماه تا شش هفته پیش به یک دانش آموز در مدرسه گفته بود.

این دانش آموز به مسئولان گفت که راموس در ابتدا به عنوان یک معلم عادی برای کمک به یک دانش آموز به او پیام ارسال می کرد، اما طولی نکشید که او شروع کرد در مورد مسائل شخصی اش به او پیامک بزند.

خانم راموس از این موضوع که شوهرش مایل به برقراری رابطه جنسی با وی نبود بسیار ناراحت بود.


در حالی که راموس قربانی را هرگز شناسایی نکرد، شاهد دانش آموز بر این باور بود که دانش آموز دیگری که با راموس رابطه داشت، یک دانش آموز 18 ساله بود.

طبق اسناد دادگاه «شاهد ردیف اول متوجه شد که قربانی در کلاس خانم راموس بسیار راحت بود و ... دیده بود که آنها به یکدیگر خیره شده بودند و خیلی راحت با هم صحبت می کردند».

این دانش آموز به ماموران اجازه داد تا از پیام های متنی اش با راموس عکس بگیرد. برخی از این پیام ها عبارت بودند از درخواست مادر در مورد خرید ماری جوانا برای او و شوهرش، و همچنین دیگر پیام های صریح جنسی.

راموس در ابتدا به پلیس گفت که او با دانش آموز رابطه نزدیکی داشت، اما داشتن رابطه جنسی با وی را رد کرد.

با این حال، با توجه به حکم بازداشت، راموس بعداً اعتراف کرد که از ماه دسامبر 2016 تا ماه آوریل چند بار با این نوجوان در ماشینش رابطه جنسی داشته است.

راموس، که متهم به تجاوز جنسی درجه دو است با وثیقه 50،000 دلاری آزاد شد و قرار است در تاریخ 28 ژوئن در «دادسرای عالی برییدج پورت» حاضر شود.