سامسون هرکول گربه های جهان + عکس ها

اندازه قابل توجه و شخصیت قابل تحسین اش او را به یکی از معروفترین گربه های جهان تبدیل کرده است

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
سامسون

فقط در عرض چند هفته گربه ای به نام سامسون به عنوان بزرگترین گربه شهر نیویورک و - احتمالاً بزرگترین گربه در جهان – به سرعت به شهرت رسید. نیویورک پست اولین رسانه ای بود که وجود این گربه 28 پوندی چهار پا را گزارش کرد. از آن زمان، رسانه های مختلف در سرتاسر جهان شروع به پوشش این خبر کردند.

بزرگترین گربه جهان

 سامسون که در بروکلین زندگی می کند تازه 4 سال سن دارد. برادر زربل، مالک گربه، در اصل این گربه را از یک پرورش دهنده حیوانات خریداری کرده بود. تا سال گذشته، این گربه ارزش خبری نداشت اما این گربه 19 پوندی بسیار دوست داشتنی بود. سپس به صورت شگفت انگیزی سامسون در آخرین مرحله رشدش بزرگ شد و افزایش وزن قابل توجهی پیدا کرد – که چنین افزایش وزنی برای این نژاد بی سابقه بود - و به طور ناگهانی توجه همگان را معطوف به خود ساخت.

بزرگترین گربه جهان

 در حال حاضر، متصدی سامسون - که قبلا او را هر شش ماه می دید - در حال همراهی با این گربه معروف در نمایش های تلویزیونی و عکس ها است و یال سامسون را نوازش می کند و او را با بلغور جو دوسر تمیز می کند و موهای او را خشک می کند.

بزرگترین گربه جهان 3

 متصدی او، کارولین آیالا به مردم می گوید که او فابیو گربه ها است. زریل گفت: "او عالی به نظر می رسد". 

بزرگترین گربه جهان

زربل می گوید که این گربه در حال حاضر روزانه حدود 200 ایمیل از طرفدارانش دریافت می کند. حتی درخواست های برای اسپرم سامسون وجود داشته است که مورد پذیرش قرار نگرفته اند زیرا او عقیم است.

بزرگترین گربه دنیا

عادات غذا خوردن وی تحت تدابیر شدید است. (از آنجایی که شما می خواهید بدانید: علاوه بر چند مرغ یخ خشک میان وعده، سامسون شش قوطی مواد غذایی مرطوب در طول روز می خورد، اسنک مورد علاقه سامسون مواد غذایی خشک است - یک کیبل خاص با اندازه بزرگ - اما او نمی تواند مقدار زیادی از آن را مصرف کند، زیرا در غیر این صورت بیش از حد بزرگ می شود). 

بزرگترین گربه جهان 4

زربل، صاحب گربه، که یک دی جی و نوازنده است، و در رسانه های اجتماعی کار می کند.

بزرگترین گربه جهان 6

 سامسون حتی به تازگی یک ربات خود تمیز کن 450 دلاری از سوی شرکتی دریافت کرده است که امیدوار است مصرف کنندگان را متقاعد کند تا محصولاتش حتی با چاق ترین گربه ها سازگاری دارد. 

بزرگترین گربه جهان 7

زربل بیان می کند که "من توالتی به این زیبایی ندارم". لحظات مورد علاقه زربل با سامسون هنوز هم کوچک، آرام ، مانند در آغوش کشیدن در تخت خواب هستند. با این حال، او در حال حاضر خود را در یک موقعیت به طور غیر منتظره ای خوش شانس می بیند که چگونه می تواند به بهترین وجه از پلت فرم تازه گربه اش استفاده کند.

بزرگترین گربه جهان 8

او به امکانات تجاری فکر می کند - مانند تی شرت ها. اما او هنوز نمی داند که بهترین کاری که او می تواند انجام بدهد چیست، مانند تشویق مردم به قبول سرپرستی حیوانات خانگی.  

سامسون

با این وجود، زربل امیدوار است که اصلی ترین چیزی که توجه مردم را به سامسون جذب کرده است اندازه وی نیست، بلکه شیرینی اوست: چقدر شادی و عشق این گربه در زندگی زربل به ارمغان می آورد، و اینکه یک گربه می تواند چه همدم خوبی باشد.