مادری با 14 دختر همچنان در آرزوی پسر دار شدن + عکس

مادر 14 دختر گفت اگر ده بچه دیگر هم به دنیا بیاورم، همچنان ادامه خواهم داد تا یک پسر به دنیا بیاورم!

  1. ۴ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
مادری با 14 دختر در آرزوی پسر دار شدن

آگوستینا هیگوارا 29 ساله که در حال حاضر 14 دختر دارد، هیچ برنامه ای برای جلوگیری از بارداری مجدد ندارد تا زمانی که یک پسر به دنیا آورد.

هیگوارا، که اهل پاریس است امسال زمانی که او سومین دوقلوهایش را به دنیا آورد باعث شگفتی همگان شد! در حالی که از نظر مردم 14 دختر قطعاً کافی است، هیگوارا می گوید که او و همسرش خوزه 30 ساله، واقعاً یک پسر می خواهند.

آگوستینا هیگوارا

"ما هر دو واقعاً یک پسر می خواهیم. بنابراین ما به تلاش مان ادامه خواهیم داد. من زنی خوش شانس هستم چرا که از باردار شدن لذت می برم. ، او گفت: "من هیچ وقت هیچ مشکل عمده ای نداشته ام، پس من از باردار شدن هیچ هراسی ندارم.

"من دختران بسیاری داشته ام، مطمئن نیستم که با پسر چه کار انجام خواهم داد. من فقط می دانم که خدا به من یک پسر بدهد خیلی خوشحال خواهم شد. منو خوزه یک رابطه باور نکردنی داریم. من امیدوارم که من بتوانم یک پسر برای خوزه بیاورم."
این مادر بیان داشت: "من هیچ گونه نگرانی در مورد افزایش تعداد کودکانم ندارم. اگر ده بچه دیگر هم به دنیا بیاورم، همچنان ادامه خواهم داد تا یک پسر به دنیا بیاورم.
این مادر در روز 42 بار لباس می شورد، و فقط دو ساعت می خوابد! او هشت وعده غذایی مختلف در روز درست می کند، و باید کودکانش را با مینی بوس به مدرسه ببرد!

آگوستینا هیگوارا با سه تا دوقلو


"نگهداری کردن از 14 دختر کار سختی است، اما چاره ای نیست. من همیشه می خواستم مادر شوم. وقتی که جوان تر بودم، من زمان زیادی را صرف مراقبت از برادرها و خواهرهای کوچکترم می کردم. اگرچه من دوقلوهایی را در خانواده ام دارم، من هرگز انتظار نداشتم که سه تا دوقلو داشته باشم. هیگوارا گفت: "من می دانم که ما خوشبخت هستیم. آگوستینا و خوزه هیچ کمکی را از نهادهای حمایت از خانواده دریافت نمی کنند زیرا او پول کافی را از کار کردن در یک شرکت باغبانی به دست می آورد. "خوزه هفت روز هفته را کار می کند تا از ما پشتیبانی کند.

همرسانی نوشتار: