حضور پسر مرحوم شکیبایی در خندوانه

پوریا شکیبایی و آغاز فعالیت وی در سینمای ایران

پسر خسرو شکیبایی با صداپیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی، اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه می کند.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
پوریا شکیبایی

خندوانه جمعه ها ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود. اکثر تماشاچی ها، امشب از چپ دستانی بودند که به خندوانه دعوت شده اند.

پوریا شکیبایی پسر مرحوم خسرو شکیبایی مهمان امشب برنامه خندوانه بود.

 

پوریا شکیبایی در خندوانه

پسر خسرو شکیبایی با صداپیشگی در فیلم «باز باران» با موضوع کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه و اهداى سلول های بنیادی، اولین حضور سینمایی خود را در یک فیلم تجربه می کند.

پوریا شکیبایی فرزند خسرو شکیبایی درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل فیلم «باز باران» و موسسه ای با همین نام گفت: باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایم حالی خوب به سوغات آوردند و حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می کنند برایم آرامش بخش است.

وی با تمجید از «امیر حسین محمدخانی» نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد: زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با وجود این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم؛ چراکه معتقد هستم پیام این فیلم می تواند برای کودکان بیمار این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می آید و با خودش زندگی می آورد، چشم خدا به باز بارانی هاست، پس نگران نیستم.

فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه «باز باران» با حضور بازیگرانی چون سعید داخ، ارسطو خوش رزم، علی عامل هاشمی، مهتاب امین الرعایا، شیما محمدی، الهام فقانی، الناز شاهوردی، شیوا فرجی و… جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.

موسسه خیریه «باز باران» از سال 1358 تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت مى کند.

 
همرسانی نوشتار: