نگاهی مختصر بر زندگی « فریبا کوثری »

فریبا کوثری در بندر ترکمن + عکس

فریبا کوثری بازیگر توانای سینما و تلویزیون، گرچه در جوانی اش دوست داشته شغلی آرام تر مثل مهمانداری هواپیما را انتخاب کند اما سرنوشت او را به سمت بازیگری می آورد.

  1. ۱ سال،۴ ماه قبل
  2. ۰
فریبا کوثری

خوش گذرانی فریبا کوثری در شهر ساحلی

فریبا کوثری، بازیگر توانای سینما و تلویزیون که متولد 1 دی ماه 1345 در زاهدان است و فعالیتش را با فیلم چهره یک صهیونیست در سال 1376 آغاز کرد با انتشار عکسی در اینستاگرامش خبر از مسافرت به بندر ترکمن را داد. در ادامه عکسی از خوش گذرانی فریبا کوثری در شهر ساحلی بندر ترکمن را مشاهده می کنید.

فریبا کوثری در اینستاگرام خود نوشت:

آدم های ساده را دوست دارم. آنها بدی ها را باور ندارند و به همه لبخند می زنند. می توان ساعت ها آنها را مانند تابلوی زیباییتماشا کرد. آنها بوی ناب آدمیت می دهند.
یک روز خوب در شهر زیبای بندر ترکمن...

 

مروری مختصر بر بیوگرافی فریبا کوثری :

فریبا کوثری بازیگر توانای سینما و تلویزیون، گرچه در جوانی اش دوست داشته شغلی آرام تر مثل مهمانداری هواپیما را انتخاب کند اما سرنوشت او را به سمت بازیگری می آورد. بدون برنامه ریزی قبلی به این دنیا وارد می شد اما سعی می کند همه توانش را برای موفق شدن در این کار خرج کند. فریبا کوثری از بازیگران کم حاشیه ی سینما و تلویزیون است. شروع فعالیتش از سال 1367 با فیلم تلویزیونی «چهره یک صهیونیست» از صدا و سیما بود. فریبا کوثری دانش آموخته بازیگری نیست اما می گوید کارش برایش صحنه آموختن بوده.
همرسانی نوشتار: