ازدواج دختر بازیگر و پسر فوتبالیست دوامی نداشت

داستان زندگی «اشلی کول» با «شرلی آن کول»

ازدواج اشلی کول، بازیکن تیم فوتبال چلسی با شرلی آن کول، خواننده و بازیگر انگلیسی دوامی نداشت و آنها خیلی زود از یکدیگر جدا شدند.

  1. ۱ سال،۱۰ ماه قبل
  2. ۰
شرلی آن کول

شرلی آن کول در 30 ژوئن 1983 در انگلیس به دنیا آمد. او یک خواننده، شاعر، بازیگر و مدل می‌باشد که شهرت بسیار زیادی در انگلستان دارد. او سه خواهر بزرگتر از خود و یک برادر کوچکتر از خود دارد.


شرلی آن کول

 

 شرلی در سال 2004 با اشلی کول بازیکن مشهور تیم فوتبال چلسی آشنا می‌شود و در سال 2005 نامزد می‌کنند و یک سال بعد یعنی در 15 ژولای 2006 ازدواج می کنند.


شرلی آن کول


این ازدواج از همان ابتدا با مشکلات زیادی رو به رو شد، چرا که اشلی با زنان زیادی ارتباط داشت! ابتدا در سال 2006 یک مدل ادعا کرد که با اشلی مدتی در ارتباط بوده است، بعد از آن یک آرایشگر نیز اعلام کرد در همان سال با اشلی ارتباط داشته است!

این شایعات تا جایی ادامه داشت که باعث شد شرلی حلقه ازدواجش را برای مدتی کنار بگذارد و به فکر جدایی باشد؛ اما با صحبت‌های اشلی، او پشیمان شد و به زندگی خود بازگشت.


شرلی آن کول و اشلی کول


این پایان ماجرا نبود تا جایی که چند ماه پیش خبری انتشار یافت مبنی بر اینکه اشلی کول در جریان سفر به آمریکا با یک خدمتکار رابطه داشته است. همین موضوع باعث شد که شرلی تصمیم خود را بگیرد و از همسر هوس رانش جدا شود!
همرسانی نوشتار: