هفت میلیون دلار صرف امور خیریه

بازیگر و مدل مشهور آمریکایی" این پول در زندگی من هیچ نقشی نداشته"

“امبر هرد”، بازیگر و مدل مشهور امریکایی، تمام هفت میلیون دلار دریافتی خود از همسر سابقش “جانی دپ” را صرف امور خیریه می‌کند.

  1. ۱ سال،۹ ماه قبل
  2. ۰
بازیگر و مدل مشهور آمریکایی

“هرد” که مدعی است در طول رابطه‌اش با “دپ” قربانی خشونت خانگی بوده، در بیانیه‌ای که منتشر کرد گفته که نیمی از این پول را به “اتحادیه آزادی‌های مدنی امریکا” (ACLU) می‌دهد تا صرف زنانی شود که مورد خشونت خانگی قرار گرفته‌اند.

او افزوده که نیم دیگر پول دریافتی‌اش از جانی دپ را به بیمارستان کودکان لس‌آنجلس می‌دهد که خود در ۱۰ سال گذشته به عنوان داوطلب با آن کار کرده است.

این بازیگر ۳۰ساله در بخشی از بیانیه‌ای خود نوشته: «پول در زندگی من هیچ نقشی نداشته و ندارد جز به اندازه‌ای که صرف کمک به خیریه‌ها می‌کنم و امیدوارم که این کار، کمکی باشد به آن‌هایی که توان کمتری برای دفاع از خودشان دارند.»

“امبر هرد” اضافه کرده که در سال‌های کار با بیمارستان کودکان لس‌آنجلس شاهد بوده که چگونه بودجه‌ی بیشتر برای نیروی انسانی، تجهیزات و درمان بهتر، در مرگ یا زندگی یک کودک تاثیر می‌گذارد.

مدیران اجرایی هر دو سازمان دریافت‌کننده‌ی کمک‌ ۷ میلیونی “هرد” در بیانیه‌های جداگانه از وی تشکر کرده‌ و از تاثیر بزرگ این کمک بر فعالیت‌های‌شان گفته‌اند.

 “جانی دپ” و “امبر هرد” در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که به یک طلاق توافقی خارج از دادگاه رسیده‌اند. به دنبال آن در روز سه‌شنبه (۱۶ آگست) یک قاضی دادگاه، پرونده‌ی شکایت “هرد” از “دپ” در ارتباط با خشونت خانگی را مختومه اعلام کرد و ممنوعیت‌های موقت پیشین برای “دپ” در برقراری ارتباط با “هرد” را لغو نمود.

“امبر هرد” نخستین بار در ماه “می” بود که اعلام کرد در طول دوره‌ی رابطه و ازدواجش با “جانی دپ” به صورت فیزیکی و کلامی مورد آزار واقع میشده.