نحوه آشنایی دیوید بکهام با همسرش

عشق در نگاه اول

پس از 19 سال، ویکتوریا ناگفته های بین خود و دیوید بکهام را بیان کرد

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
عشق در نگاه اول

عشق در نگاه اول

ویکتوریا در نامه ای که به یکی از دوستانش نوشته شده است و یک ساقه گل به آن الصاق شده است در مورد نحوه ملاقات وی با همسر آینده اش، ستاره فوتبال دیوید بکهام در سال 1997 با شیوه کاملاً شایان ستایش صحبت می کند.

او در این نامه می نویسد که عشق در نگاه اول وجود دارد. آن برای شما در سالن بازیکنان منچستر یونایتد رخ خواهد داد - هر چند شما کمی مست خواهید شد، اما جزئیات دقیق مبهم و غیر واضح هستند

ویکتوریا 42 ساله می افزاید: در حالی که سایر بازیکنان فوتبال ایستاده بودند و با همسران شان در حال نوشیدن مشروب بودند، شما خواهید دید که دیوید در کنار خانواده اش ایستاده است. (او حتی در تیم اول در این مرحله نیست- شما یکی از معروف ترین ها هستید) و او یک لبخند زیبایی بر چهره دارد. شما نیز نزدیک خانواده تان هستید، و شما فکر خواهید کرد که او احساس مشابه ای به شما دارد. او قصد دارد شماره تلفن شما را بپرسد. (او هنوز بلیط هواپیمای لندن به منچستر را دارد که در آن شما شماره تان را می نویسید).

آلاس که در حال حاضر 41 ساله است آن روز تقاضای شماره تلفن نکرد. همانطور که در سال 2007 دیوید به مجله W گفت: "من بسیار خجالتی هستم" و هنگامی که مدیر وی، سایمون فولر (کسی که در حال تلاش برای گرفتن امتیاز برای تولید American Idol است) آمد تا آنها را معرفی کند، او نتوانست با او در بیرون قرار بگذارد. من فقط یک سلام کردم و سپس به منچستر برگشتم. من کاملا ناراحت و افسرده بودم.

یک هفته بعد ویکتوریا و سایر دختران Spice Girls به ورزشگاهی آمده بودند که در آن او در حال بازی کردن بود و سپس او شماره تلفن ویکتوریا را گرفت. این زوج در ماه سپتامبر سال 1999 ازدواج کردند، چهار ماه بعد، اولین فرزند شان، بروکلین به دنیا آمد. (این زوج دارای چهار بچه هستند که اسامی آنها عبارت است از بروکلین، رومئو، کروز و هارپر).


همرسانی نوشتار: