خنگ، دیوانه پر سرو صدا، بی منطق، خوفناک و دلقک !

«نشنال اینترست» از طرز فکر رهبران جهان درباره «دونالد ترامپ» می گوید

"ولید بن طلال"، یکی از اعضای رانده شده از دربار سعودی و از خانواده سلطنتی عربستان ترامپ را برای کل ایالات متحده تنفرانگیز خوانده بود.

  1. ۱ سال،۸ ماه قبل
  2. ۰
دونالد ترامپ

به گزارش نشنال اینترست، نخست وزیر سابق انگلستان، "دیوید کامرون" ضمن انتقاد از ترامپ می گوید که سخنان ترامپ درباره جلوگیری از سفر مسلمانان به کشورهای غربی، نامحترمانه، احمقانه و اشتباه است. "بوریس جانسون" پیش از عهده دار شدن منصب وزارت خارجه بریتانیا، ادعای ترامپ مبنی بر اینکه در مناطقی از شهر لندن آنقدر تعداد جنایتکاران زیاد است که پلیس نمی تواند رفت و آمد کند را زیاده گویی خوانده بود و گفته بود با وجود کم شدن جنایت در لندن و نیویورک اما وحشت من از روبرو شدن با خود شخص ترامپ خواهد بود.

"ولید بن طلال"، یکی از اعضای رانده شده از دربار سعودی و از خانواده سلطنتی عربستان ترامپ را برای کل ایالات متحده تنفرانگیز خوانده بود. شخصیت تهوع آور نیز توصیفی بود که "فرانسیس اولاند"، رئیس جمهور فرانسه نیز در خصوص ترامپ گفته بود. از دیگر توصیفات سران دیگر کشورها درباره ترامپ، خنگ، دیوانه پر سرو صدا، بی منطق، خوفناک و دلقک بود. گفتنی است که خود ترامپ اینگونه توصیفات درباره خود را نه تنها توهین آمیز نمی داند بلکه از آنها تجلیل می کند.